Published on 15.09.2014 | by Мила Марченко

  Кіоски «Social Swipe» — інтерактивний досвід доброчинності

  Misereor бореться з бідністю і несправедливістю в Латинській Америці, Африці та Азії більше, ніж 50 років. Організація встановила інтерактивний кіоск «Social Swipe», який в незвичний спосіб мотивує людей пожертвувати 2 євро зі своєї пластикової картки.

  interactive-kiosks-for-donations-social-swipe001

  Щоб спонукати людей жертвувати, благодійна організація «Misereor» спільно з агентством «Kolle Rebbe» в Гамбурзі створили інтерактивний кіоск для пожертвувань, що приймає кредитні карти і показує спонсорам результат їх благодійності на місці.

  Social Swipe це інтерактивний екран, що має посередині проріз, за допомогою якого люди можуть вставити і провести свою кредитну карту. З карти списується на пожертвування 2 євро. Після проведення карти на екрані демонструється послідовна анімація, яка показує, як пожертва може допомогти бідним і знедоленим.

  interactive-kiosks-for-donations-social-swipe003

  Наприклад, інтерактивний кіоск може відображати пов’язані руки ув’язненої дитини і те, як людина своєю кредитною карткою розрізає зв’язані руки дитини. В іншій анімації на дисплеї відображається буханка хліба і людина своєю кредитною карткою ніби відрізає шматок хліба, щоб нагодувати голодних.

  Кіоски «Social Swipe» дають людям в легкій і захоплюючій формі зробити пожертвування, яке має форму наочності та візуалізації. Інтерактивні кіоски в даний час встановлені в міжнародних аеропортах Гамбурга та Амстердама.

  Джерело: Киоски&Самообслуживание

  Фото: DigitalAV

  Відео: You Tube, Gute Werbung

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: