Published on 30.10.2017 | by Екатерина Афанасьева

  Цифрові надгробки у Словенії

  У Словенії розробили цифрові надгробки з інтерактивними екранами. Футуристичні інсталяції з’явилися на кладовищі у Маріборі, першу надмогильну плиту встановили на могилі Янеза Млакара.

  Компанія Bioenergija випускає пам’ятники з 48-дюймовими інтерактивними екранами, які можуть відображати фотографії, відео та інший цифровий контент. Монітори мають антивандальний захист та є стійкими до негативних погодних явищ.

  Цифрові надгробки у Словенії

  i.dailymail.co.uk

  У могильні плити також вбудовані датчики руху. Для економії енергії, у звичайному стані монітор відображає тільки ім’я покійного та роки життя. Але коли людина наближається до пам’ятника, датчики активують екран і контент змінюється.

  У розробці проекту брав участь Мілан Зорман, професор Маріборського університету. Він розповів, що зараз компанія працює над спеціальним мобільним додатком:

  «Ми хочемо підключити звук до навушників через додаток на смартфоні. Так відвідувачі зможуть прослуховувати аудіофайли та відеоролики, які відображаються на екрані».

  Вартість інсталяції становить 3000 євро і виробник вже отримав декілька замовлень.

  За матеріалами: reuters.com, dailymail.co.uk

  Відео: YouTube-канал TRT World

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review - единственного в Украине медиа о цифровых вывесках, интерактивных технологиях и маркетинговых коммуникациях.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: