Published on 06.09.2017 | by Екатерина Афанасьева

  3D-революція у Digital Signage

  Digital Signage не стоїть на місці, і результатом чергового революційного прориву стала перша у світі роботизована 3D-вивіска, презентація якої відбулася 8 серпня 2017 року на Таймс-сквер. У висоту рекламний стенд Coca-Cola займає шість поверхів та складається з 1760 незалежних світлодіодних екранів.

  3D-революція у Digital Signage

  coca-colacompany.com

  «Наша запатентована 3D-технологія втілює в життя бренди унікальним і незвичайним способом, який, ми сподіваємося, приверне увагу людей і збільшить їх залученість на більш тривалий час», — говорить Кім Гнатт, директор стратегічної бізнес-групи Coca-Cola.

  Компанія Coca-Cola навіть увійшла до Книги рекордів Гіннеса, отримавши відзнаку одразу у двох номінаціях: за перший у світі та за найбільший роботизований 3D-білборд.

  3D Digital Signage

  coca-colacompany.com

  Рекламний щит розміром 21х13 метрів складається з кубів, кожний з яких має LED-екран високої розподільної здатності  та рухається незалежно. Партнери Coca-Соlа, спеціальні команди R&D, ІТ-спеціалістів та маркетологів 4 роки проектували, тестували та виготовляли компоненти для трьохвимірної рекламної вивіски.

   

  Контент спеціально адаптується під роботу системи. Основні аудиторії для комунікації — жителі Нью-Йорка та туристи, причому зміст реклами залежить від часу та дня тижня. Наприклад, перед обідом перехожі бачать кліп, в якому кола рекламується у складі апетитного комплексного меню.

  3D Digital Signage

  coca-colacompany.com

  Coca-Cola на початку 1990-х років однією з перших встановила неоновий знак з нічною підсвіткою. Сьогодні компанія знов підіймає планку outdoor-реклами і відкриває нові можливості у Digital Signage.

  За матеріалами: coca-colacompany.com

  Відео: YouTube-канал The Coca-Cola Co.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , , , ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review - единственного в Украине медиа о цифровых вывесках, интерактивных технологиях и маркетинговых коммуникациях.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: