Published on 08.08.2017 | by Екатерина Афанасьева

  Шкільний автобус підкорює Марс

  Перший у світі шкільний автобус, що подорожує Марсом за допомогою віртуальної реальності, розробили агентства McCann New York, Framestore та ISL в рамках освітньої програми Generation Beyond за замовленням компанії Lockheed Martin, яка спеціалізується на безпеці та аерокосмічних технологіях. Презентація проекту відбувалася у рамках Американського науково-технічного фестивалю у Вашингтоні.

  Шкільний автобус завойовує Марс

  thefwa.com

  За шість місяців розробники графічно відтворили поверхню Марса площею у 200 квадратних миль. Потім позначили її на реальних вулицях округа Колумбія, максимально адаптувавши до особливостей рельєфу, і купили звичайний шкільний автобус.

  Шкільний автобус

  isl.co

  У автобусі розмістили 8 комп’ютерів (5 з яких — на стійці в задній частині автобуса), у вікна замість звичайного скла вмонтували чотири 84-дюймові прозорі LCD-дисплеї, розробили об’ємний звук та спеціальне затемнене віконне покриття, встановили дизельний генератор, модифікували сидіння.

  Завдяки використанню акселеромерів, GPS, магнітометрів та велосиметрів рух автобусу повністю синхронізували з відеозображенням поверхні Марса на екранах, створивши відчуття повного занурення.  При цьому зовні автобус виглядає цілком звичайно.

  Шкільний автобус підкорює Марс

  dandad.org

  У результаті відео віртуальної подорожі отримало понад 2,5 мільйонів переглядів, на конференціях провели близько 365 000 демонстрацій, автобус активно обговорювали у Facebook більше 24 годин, а тема охопила людей з більше ніж 50 країн. І зовсім не дивно, що проект отримав 19 нагород на міжнародному фестивалі творчості Cannes Lions.

  За матеріалами: isl.co, adweek.com,thefwa.com, dandad.org

  Відео: YouTube-канал thecreativecriminals

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , , ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review - единственного в Украине медиа о цифровых вывесках, интерактивных технологиях и маркетинговых коммуникациях.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: