Published on 31.07.2017 | by Екатерина Афанасьева

  Відеопроекція налякала пожежників

  Відеопроекція стала головною прикрасою фестивалю та налякала робітників пожежної станції.

  Музичний фестиваль Starry Nites, присвячений розвитку екологічної свідомості, творчості та людських відносин, відбувся навесні у Санта-Барбарі. Щоб привернути увагу до проблеми негативного впливу людини на навколишнє середовище, компанія Obscura створила відео, в якому використала зображення представників місцевих вимираючих видів рослин і тварин, та спроектувала його на два великі дуби в центрі міста.

  Відеопроекція налякала пожежників

  obscuradigital.com

  Для залучення глядачів до взаємодії з інтерактивною художньою постановкою, розробники виготовили спеціальний сталевий кіоск, за допомогою якого учасники фестивалю могли встановити своє зображення у відеопроекцію в реальному часі. Таким чином підсилювався особистий зв’язок людини з основною ідеєю заходу.

  В інсталяції використали два проектори на 30 000 та два на 22 000 люменів від компанії Christie.

  video-projection-frightened-the-firefighters

  obscuradigital.com

  Кінцевий результат перевершив усі очікування. Проекції на схилах гір навіть привернули увагу місцевого пожежного департаменту, якому здалося, що почалася лісова пожежа.

  Джерело: obscuradigital.com

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review - единственного в Украине медиа о цифровых вывесках, интерактивных технологиях и маркетинговых коммуникациях.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: