Published on 14.07.2017 | by Екатерина Афанасьева

  Digital Signage попереджує аварії на дорозі

  Digital Signage успішно використовують для вирішення соціальних проблем. Яскравим прикладом є креативний підхід французського уряду до підвищення безпеки дорожного руху. Статистика показує, що близько 5000 смертей на рік можуть бути пов’язані з перетинанням дороги у невідповідному місці. Наслідки безвідповідальної поведінки стали серйозною проблемою у Парижі. Тому французький уряд і служба безпеки дорожнього руху DRIEA заручилися підтримкою Serviceplan France, щоб створити The Virtual Crash Billboard — цифрову панель, обладнану камерами, динаміками та детектором руху, спрямовану на зниження фатальних наслідків порушення правил дорожнього руху.

  Звук, який використовується у цій панелі, — це не просто попереджуюча сигналізація. Коли хтось перетинає дорогу на червоне світло, лунає різкий звук автомобіля, який раптово гальмує, щоб уникнути аварії. У той же момент The Virtual Crash Billboard фотографує вираз обличчя пішоходів-порушників, які у той момент впевнені, що потрапили в аварію.

  182120!1493769361!crash

  files2.coloribus.com

  Потім ця фотографія збільшується і виставляється на цифровій панелі з повідомленням «Не дивіться смерті в обличчя. Перевірте світло і перейдіть дорогу безпечно». Ось так у Франції нагадують про соціальну відповідальність та правила дорожнього руху.

  Джерело: digitalsignageconnection.com

  Відео: YouTube-канал Serviceplan France

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review - единственного в Украине медиа о цифровых вывесках, интерактивных технологиях и маркетинговых коммуникациях.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: