Виставки crb_7607_33085528653_o

  Published on 13.04.2017 | by Екатерина Афанасьева

  Декілька фактів про Digital Signage Expo 2017

  Digital Signage Expo — це найбільша в світі виставка і конференція, присвячена демонстрації інноваційних цифровихдисплеїв та інтерактивних технологічних рішень. Це не тільки найбільший за охопленням, але і найтриваліший захід у даній сфері, орієнтований на встановлення і розвиток зв’язків між клієнтами та співробітниками, починаючи з 2004 року.

  Some facts about Digital Signage Expo (DSE) 2017

  digitalsignageexpo.net

  У 2017 році захід проходив з 28 по 31 березня у Конференц-центрі в Лас-Вегасі. У цей час працювали виставкові павільйони (понад 200 експонентів), проводилися відкриті конференції та круглі столи.

  Спонсорами DSE 2017 виступали Google, Intel, LG, Samsung та багато інших компаній, що працюють в області цифрових рішень і не тільки.

  digitalsignageexpo.net

  Digital Signage Expo — чотириразовий володар премії “Fastest 50” (за 2007, 2009, 2012 і 2014 роки), яка щорічно вручається п’ятдесяти виставкам у сфері торгівлі і споживання, які найбільш динамічно розвиваються.

  digitalsignageexpo.net

  У 2017 році Digital Signage Expo розробила конкурс “Відео через ваш об’єктив”, який запрошує професіоналів галузі створити та поділитися творчими відеоматеріалами про виставку, які можна в подальшому використати для просування DSE 2017. Обов’язкова умова участі у цьому конкурсі — відповідність тематиці та слогану заходу — “Experience. Engage. Evolve” (Досвід. Залученість. Розвиток).

  Переможець конкурсу був оголошений на церемонії нагородження “Apex Awards 2017”. Ним став відеоролик The Digital Signage Agency на базі DBSI:


  DSE розробила спеціальний додаток, який дозволяє відвідувачам планувати і відслідковувати події заходу за допомогою своїх мобільних пристроїв.

  Також у 2017 році Digital Signage Expo запропонувала попереднє навчання для відвідувачів, яке проводиться у перший день роботи виставки і включає визначення стратегії взаємодії для спілкування зі співробітниками, експертні програми для цифрових вивісок і участь у новому навчальному таборі DSE.

  digitalsignageexpo.net

  Вартість квитка на DSE варіюється в залежності від типу пакета, який Ви хочете придбати. Можна обрати комплексний пакет, вартістю до 1795 доларів за 4-денний квиток з повним доступом, або створити власний пакет. 

  digitalsignageexpo.net

  Ще у 2010 році деякі учасники Digital Signage Expo зібралися разом для створення організації DSF (Digital Signage Federation), що працює у форматі торгової асоціації. Її діяльність зосереджена на навчанні, нетворкінгу і розробці стандартів у даній галузі.

  digitalsignageexpo.net

  Оскільки галузь цифрових технологій постійно розвивається, не дивно, що DSE щорічно представляє все нові та нові рішення. Як проходила DSE 2017, які компанії брали участь і що за проекти були представлені на виставці? Більш детально на цьому ми зупинимося в нашій наступній статті. Слідкуйте за оновленнями. 

  Джерело: onsign.tv

  Фото, відео: digitalsignageexpo.net

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review - единственного в Украине медиа о цифровых вывесках, интерактивных технологиях и маркетинговых коммуникациях.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: