Комунікації digital_signage

  Published on 29.11.2016 | by Мила Марченко

  9 способів покращення корпоративної комунікації

  Комунікації для компанії що кров для людини. Вони з’єднують всі елементи бізнесу в єдину систему, з якою необхідно працювати ретельно та обережно.

  Отже, одразу необхідно відповісти на найважливіше питання: чи варто інвестувати у digital signage для розвитку корпоративних комунікацій?

  Ваші працівники — це ваш бренд! Цифрові вивіски можуть бути використані для забезпечення ефективної комунікації всередині компанії. Це робить інвестиції вигідними для обох сторін.

  В першу чергу розглянемо дане питання з точки зору працівника і прослідкуємо особливості формування внутрішніх комунікацій. Отже, як за допомогою digital signage можна спростити процес спілкування та швидко і без перешкод сказати своєму співробітнику “Привіт”?

  1. Створіть сильну корпоративну культуру

  Продуктивність компанії може бути значно поліпшена, якщо постійно підтримувати міцний зв’язок між працівниками та місією компанії. Зрештою, якщо вам щось не байдуже, то ви будете докладати ще більше зусиль для того, щоб покращити це.

  Наприклад, звання “співробітник місяця” є одним з багатьох прикладів добре розвиненої корпоративної культури. Елементарний зв’язок між місією компанії та працівниками може бути посилений за допомогою digital signage.

  Ось декілька способів використання digital signage, що допоможуть вам покращити корпоративну культуру компанії:

  • Підтримуйте цінності компанії та “командний дух”.
  • Замість того, щоб бомбардувати електронну скриньку працівників імейлами, ви можете спілкуватися з ними послідовно, у ненав’язливому форматі.
  • Ділитися нагадуваннями та оголошеннями стало ще простіше.
  • Покращуйте моральний дух у компанії за допомогою присудження певних досягнень і відображення інформації, що надихає.
  • Додайте трохи фану та стильної подачі в мікс із зображень, відео та інформації про івенти, якими ділитеся.

  Залежно від вашої команди ви можете навіть вибрати для автоматизації дні народження і важливі персональні події, щоб створити більш дружнє та згуртоване середовище.

  Згідно дослідження, проведеного в 2012 році компанією RMG, 45% компаній у Великобританії, Америці і Австралії використовують digital signage для корпоративних комунікацій. І це число постійно зростає.

  2. Керуйте підготовкою персоналу

  Відданий працівник – це краще з того, що ви можете очікувати, але саме його кваліфікація та знання відіграють головну роль. Цифрові вивіски можуть забезпечити швидкий і зручний процес навчання.

  Мережу digital signage можна використати для демонстрації навчального відео та різних процесів. Набагато легше навчити робітників, коли вони знаходяться на своїх робочих місцях і можуть відразу ж застосувати нову інформацію. Щоденні уроки протягом години забуваються частіше, ніж знання, що одразу застосовуються на практиці.

  Освіта за допомогою digital signage зручніше і простіше для компанії, скорочує надмірні витрати часу та грошей, які, як правило, необхідні для друкованого контенту та його поширення.

  Таке навчання насправді може бути набагато зручнішим для працівників, тому що може бути підлаштованим під будь-який графік роботи, зручний для робітника і тривати протягом дня, забезпечуючи працівників найбільш важливою та актуальною інформацією.

  3. Залучайте ваших співробітників

  Залучення співробітників у бізнес є корисним кроком, але це не легка задача. Адже кожен хоче бути на робочому місці, з яким він зможе себе ідентифікувати. Згідно ряду досліджень, організація з високим рівнем залученості працівників має високі конкурентні переваги перед іншими.

  Цифрові вивіски є інструментом, який робить взаємодію легшою та призводить до помітних прозитивних змін. Але як саме залучити працівника за допомогою digital signage?

  Визнання є найбільш ефективним способом залучення працівників, і digital signage є найпростішим способом, щоб реалізувати це.

  Коли ваші здібності побачили та оцінили, ви відчуваєте, що вас цінують, незалежно від того, наскільки ваші дії могли здаватися безглуздими на перший погляд. Це збільшує прихильність співробітників до компанії, стимулює бажання працювати ще краще, і це стає однією з багатьох переваг компанії:

  • Продуктивність і якість роботи підвищуються.
  • Зростає лояльність клієнтів.
  • Робота стає більш цінною для працівника.
  • Зменшується кількість помилок у діяльності робітників, з’являється бажання вчитися більше.
  • Зменшується стрес для працівника.

  На жаль, більшість співробітників не по-справжньому зацікавлені у діяльності компанії і, як правило, не концентрують свою увагу на цьому елементі бізнесу. Але ви можете змінити це за допомогою digital signage.

  4. Спілкуйтеся легше

  Надмірна кількість повідомлень, які працівник отримує через електронну пошту, робить неефективними e-mail розсилки та збільшує ймовірність того, що важливе повідомлення залишиться непоміченим. Замість цього поширюйте інформацію за допомогою корпоративного телебачення та цифрових дисплеїв, це зробить процес комунікації більш зручним для обох сторін.

  Також спілкування з вашими співробітниками може бути налагоджене іншим шляхом — за допомогою смартфонів і планшетів. Даний тип комунікацій є більш швидким та особистим, викликає активну реакцію і збільшує шанси на те, що повідомлення матиме вплив на працівника.

  У бізнесі час та гроші — два основні фактори, на які в першу чергу звертається увага, коли мова йде про інвестиції, і завжди постає одне загальне питання: чи варте воно таких грошей та чи заощадить це мені час?

  Поширеною є помилкова думка про те, що робота з digital signage вимагає значних спеціальних знань в області ІТ. В реальності IT-знання вже містяться у спеціальному програмному забезпеченні, що дозволяє вам економити час та гроші.

  Ви можете ділитися інформацією швидше, простіше і у більш зручний для вашої компанії спосіб. В останні роки digital signage розглядається як одна з найбільш економічно ефективних форм спілкування.

  5. Діліться показниками продуктивності

  Ви можете дозволити своїм співробітникам дізнаватися про показники діяльності компанії та оцінювати власну продуктивність в компанії за рахунок спільного доступу до внутрішньої аналітики.

  Прогрес всієї компанії можна відстежувати за допомогою відображення інформації через мережу digital signage. В залежності від типу організації робочого простору компанії цифрові дисплеї можна розмістити в зручних для працівників місцях.

  Поряд із внутрішньою аналітикою компанії можна відобразити іншу цікаву інформацію, яка представляє загальний прогрес, досягнутий в рамках діяльності компанії. Наприклад:

  • інформація з веб-сайту компанії і соціальних медіа,
  • ціни на акції,
  • обсяги продажів,
  • відгуки клієнтів,
  • стан конкуренції.

  6. Використовуйте найважливіший компонент з усіх

  Коли справа доходить до відображення контенту, існує дуже важливий фактор, який необхідно враховувати, і який має відношення до корпоративної комунікації, освіти або будь-якого іншого типу комунікацій. Здогадуєтеся, що це?

  Це — розташування! У світі, де люди найбільш за все цінують свій час, необхідно вміти привертати та утримувати увагу.

  Дуже важливо, розмістити дисплеї для стажистів на робочому місці, щоб допомогти їм вчитися, в той час як вони працюють. Те ж саме стосується і менеджерів, які організовують зустрічі, а також клієнтів, коли вони відпочивають у ресторані.

  Чи знаєте ви, що середній глядач звертає увагу на екран не більше 4 секунд? Якщо зміст відеоролика не зацікавить його, що далі?  

  7. Збільште ефективність та знизьте витрати

  Ми вже розглянули найбільш суттєві переваги для digital signage. Тепер давайте подивимося, як ці переваги впливають на те місце, в якому ви помічаєте навіть найменші зміни — на ваш гаманець!

  Після того, як у вас є налагоджена інфраструктура і організоване управління, оновлювати інформацію через цифровий екран стає значно дешевше і простіше, ніж витрачати кошти на друкування нових матеріалів кожен раз, коли відбувається якась незначна зміна. Крім того, ви можете без зайвих витрат коштів та часу поділитися отриманою інформацією.

  Ви також можете запланувати відображення повідомлення на певному моніторі в залежності від часу або місця, щоб отримати максимальну віддачу від digital signage. На перший погляд, витрати на постійний друк текстових матеріалів здаються незначними, але насправді вони потребують багато часу та грошей. Особливо часу. За допомогою цифрових вивісок інформація розповсюджується одним кліком миші, економлячи таким чином значні ресурси.

  Крім інформаційної цінності, цифрові екрани створюють відчуття прогресу і професіоналізму вашої корпорації. Це простіше, швидше і ефективніше в усіх відношеннях, у порівнянні з іншими способами обміну інформацією.

  8. Використовуйте digital signage в ідеальному місці

  Digital signage має певні особливості, коли мова йде про місце розташування. Найбільш ефективно розміщувати цифрові монітори в місцях, де ваші співробітники проводять багато часу.

  Конференц-зали є очевидним вибором. Презентувати плани та ідеї усій команді таким чином легше та ефективніше. Бронювання конференц-залів також стає простішим  можна усувати суперечки та пропуски, зменшити кількість паперової роботи та оновлювати інформацію не виходячи з офісу.  

  Хол або зал очікування є відмінним місцем для повідомлень-запрошень та надихаючих повідомлень. Ви відразу можете поділитися деякою основною інформацією про ваш бізнес або будь-якою іншою інформацією, наприклад, про погоду або місцеві новини. Можна також відобразити актуальну інформацію відносно важливої події або зустрічі, яка скоро повинна розпочатися.

  Кафетерій (столова) або кімнати відпочинку також можуть бути відмінним вибором. Звичайно, ви можете надати своїм співробітникам життєво необхідну ділову інформацію, новини про  погоду та інші дані, але ви також можете поділитися цікавими подіями про спорт, щоб ваші співробітники могли відчути себе як вдома.

  9. Постійно підтримуйте зв’язок, який ви створили

  Є багато способів, які можуть зруйнувати внутрішні комунікації та змусити співробітників відчувати себе як на нудній лекції.

  Відсутність довіри і чесності між працівниками та їх керівництвом може знизити  загальну ефективність бізнесу. Постійне підтримання спілкування і взаємодії на певному рівні обов’язково призведе до позитивних результатів.

  Надмірно професійне середовище може іноді душити людей, які знаходяться в ньому, хоча в той же час ви ж не хочете, щоб ваша компанія була схожа на дитячий майданчик. Підтримка певного балансу між цими двома станами може забезпечити певну свободу для людей, які працюють разом, і гарантувати, що так звані комунікації проходитимуть гладко.

  Використання всередині компанії digital signage гарантує наявність якісної комунікації, яка при неналежному використанні може бути слабким елементом компанії. З боку лідерів існує багато причин, які можуть призвести до проблем у комунікаціях, але digital signage може допомогти уникнути їх.

  Джерело: onsign.tv/blog

  Фото: netpresenter.com

  Переклад: Катерина Афанасьєва

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: