Реклама 620

  Published on 23.03.2016 | by Мила Марченко

  Перша автобусна зупинка з Digital Signage

  Перша автобусна зупинка з Digital Signage з’явилася в Києві.

  На першій в Україні digital-зупинці запустили трейлер мультфільму «Зоотрополіс» студії Disney, який нещодавно вийшов у прокат в кінотеатрах.

  Запуск digital-проекту в outdoor ініціювали агентства BigMedia (група BigBoard Ukraine) та Starcom (група Publicis) для клієнта B&H Film Distribution.

  Чекаючи транспорт в центрі Києва, містяни можуть не тільки скористатися електронними сервісами для своїх гаджетів (WI-FI, пристрої для зарядки, які сьогодні вже присутні в ряді зупинок), але і отримати цікаву інформацію і позитивні емоції.

  Можливості digital в зовнішній рекламі не обмежені демонстрацією відеоряду, а й здатні залучати споживачів до комунікації з брендом, надаючи ряд інтерактивних сервісів.

  Віддалене управління контентом в проектах Digital Signage в рази збільшує швидкість зміни сюжетних ліній і робить зовнішню рекламу більш мобільною і технологічною.

  Олена Безхлібна, директор сейлз-хауса BigMedia, група BigBoard Ukraine — Цифрові рішення — світовий тренд. Ми робимо все можливе, щоб і в Україні такі проекти активніше інтегрувалися в зовнішню рекламу. Технологічна, корисна, красива реклама в місті — це наша мета. Як представники світового лідера, компанії JCDecaux, ми прагнемо запропонувати рекламодавцям ефективні комплексні рішення, а споживачам — захопливу і корисну рекламу.

  Цифрові рішення сьогодні багато в чому доповнюють стандартну медіа-комунікацію. Здатність Digital Signage до більш глибокої, інтерактивної, залучаючої комунікації зі споживачами в природних умовах міського середовища робить тандем зовнішньої реклами і Діджитал максимально ефективним.

  За матеріалом reklamaster.com

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: