Виставки ISE_2016_13

  Published on 29.02.2016 | by Мила Марченко

  Українські компанії на ISE 2016

  ISE 2016 в Амстердамі — найбільше трейд-шоу аудіовізуальних технологій в Європі з часу його організації в 2004. У цьому році було зареєстровано понад 65 тисяч учасників і понад тисяча виставкових стендів. На сьогодні це найбільш швидкозростаюча і найвідвідуваніша виставка для професіоналів аудіо-візуальних та електронних систем в Європі.

  Ми слідкуємо за розвитком ринку Digital Signage, тож запитали представників українських гравців цієї сфери, що були на заході, про аудіовізуальні новинки, найяскравіші стенди, особливості контенту і технологічні тренди на виставці з їх точки зору.


  Ekta_300_300

  Анастасія Харитонова, PR-менеджер ЕКТА

  ЕКТА

  Про наш стенд

  ЕКТА є постійним учасником ISE. Ми вже 8 років їздимо на виставку і зарекомендували себе як творці воістину креативних рішень. Цього року дивували ДНК-моделлю з LED екранів. Загальна вага конструкції склала 450 кг, а висота — 3,3 м.

  Крім того, на стенді фахівці ЕКТА продемонстрували фірмову технологію Uniformity², яка дозволяє real-time в кілька кліків зводити LED екрани з різним кроком пікселя, діодами з різних партій або різних виробників. Технічний директор компанії Андреас Кайзер в рамках виставки підготував і презентував доповідь “Creativity in real-time”, що демонструє можливості системи зведення.

  ukrainian-companies-on-ise-2016-1

  Фото ЕКТА

  З продуктів ми привезли outdoor рішення з максимальним рівнем захисту, крок пікселя 4,8 мм і 6,9 мм, а також дрібнопіксельний indoor еран (2,6 мм) з поліпшеними характеристиками рівномірності яскравості і кольору, керованості світлодіодів на низьких градаціях, збільшеними кутами огляду.

  З 2013 року ЕКТА є технічним партнером ISE. В цьому році ми вирішили зробити щось незвичайне. У підсумку, разом з впізнаваною абревіатурою ISE побудували світлодіодне серце розміром 3 м². Керуючий директор Integrated Systems Europe Майкл Блекмен особисто висловив свою вдячність за це рішення. Так, і судячи з кількості фото та відеоматеріалів в мережі відвідувачі і журналісти теж були в захваті.

  Про Integrated Systems Europe

  Це була найбільша виставка в історії, загальна кількість відвідувачів склала майже 66 тис., що на 10% більше, ніж в 2015. Однозначно ISE стала масштабнішою. Кількість днів збільшилася з 3-х до 4-х, що не дивно, адже експонентів теж додалося.

  ukrainian-companies-on-ise-2016-2

  Фото ЕКТА

  До наступного року планують добудувати ще один павільйон. Можна сміливо пропонувати організаторам здавати в оренду сігвеі, самокати або поні, а то за чотири дні там можна виходити цілий марафон.

  Відвідувачі на виставці могли знайти безліч профільних розваг: послухати лекції, взяти участь в розіграшах, подивитися на літаючих дронів, послухати музику в спеціально обладнаних кімнатах.

  Що стосується тенденцій ринку візуальних технологій, то вже традиційно триває курс на зменшення pixel pitch і збільшення роздільної здатності картинки. Цього року виробники представили відеоплощі з роздільною здатністю 8К. Помітно втратила свої позиції 3D з використанням окулярів.

  Було цікаво спостерігати інтеграції різних технологій. Наприклад, використання гідравлічних приводів з LCD екранами, кооперацію LED і меппінгу.


  artem-kovalyov

  Артем Ковальов, директор OptiVision

  OptiVision

  Про технологічні тренди

  1. LED довгий час стояв на місці, поки не трапився технологічний прорив у можливості знижувати pixel pitch і на сьогодні основний напрям — це екрани з дрібною точкою. Навіть вендори типу Saumsung представили свої моделі з кроком від 1,5 мм. Вторинні тренди — це якість процессінгу, uniformity та інші параметри якості зображення, які впливають на сприйняття екрану.

  2. Те саме пропонує LED в єдиній платформі управління зі своїми LCD екранами. Причому для замовлення потрібно просто дати розміри і тип екрану, після чого поставляється повністю готовий екран — в корпусі, з контролером, і готовий до монтажу.

  ISE_2016_10

  Фото KVINTO

  3. Вигнуті дисплеї різного радіусу кривизни — нова надія вендорів. Мій висновок — істотної цінності для споживача в побутовому форматі вони не несуть і іноді навіть просто займають більше місця. Схоже, все буде як з технологією 3D — вона різко розвивалася протягом декількох років і потім залишилася лише нішево для вузького кола проектів і рішень, де це дійсно важливо. Або варто чекати реального прориву в дисплеях, які зможуть приймати майже будь-яку форму.

  4. Прозорі OLED дисплеї — дозволяють істотно розширити маркетинговий потенціал в рітейлі.

  5. Триває гонка дозволів і варіантів, де все це застосовувати: від моніторів з декількома входами до диспетчерських і ситуаційних центрів.

  Що піде: 3D та проекціонка.


  Шибаев А 2

  Шибаєв Андрій, виконавчий директор KVINTO

  KVINTO

  Про свою роботу, стенд, контент та проекти

  Розширюючи свої горизонти в 2016 році, як визнаний лідер розробки та інтеграції digital-контенту, наша компанія взяла участь в основній виставці аудіо-візуальних технологій ISE 2016 в Європі.

  Оскільки ми є офіційним партнером і спонсором Retail Evolution Lab (європейського представництва в Нідерландах компанії AOPEN), то створення digital-інформаційного наповнення стенду AOPEN стало нашим завданням. Результат перевершив очікування — всі основні завдання були виконані якнайкраще: залучення, інформування, wow-ефект.

  На основі технічної інформації про продуктову лінійку компанії AOPEN ми розробили повністю весь контент і концепт подачі інформації, з використанням різного роду програмно-технічних рішень. Далі розповім про кожне, розроблене нами рішення, докладніше. Отже:

  ISE_2016_35

  Фото KVINTO

  1. Інформаційна відео-стіна

  Розробили унікальну тематичну базу для AOPEN на 3 екрани Full HD. Зробили промо-ролики, що включали основні характеристики продукції, 3D-іміджі моделей плеєрів, приклади робіт, а також різні візуалізації і компонування, що створюють wow-ефект, тим самим залучаючи й інформуючи.

  2. Інтерактивний каталог продукції

  На 19 і 22-дюймові сенсорні екрани створили універсальну базу контенту. Там спеціальний датчик визначав товарну позицію, якщо її взяти до рук. Ми змогли відтворити всі моделі плеєрів з різними унікальними та інформативними візуалізаціями.

  3. Інтерактивний кавовий модуль

  ISE_2016_4

  Фото KVINTO

  На 19-дюймовий сенсорний екран з різними варіантами представлення інформації, включаючи анімацію, розробили унікальні іміджі. Це універсальна тематична база, яка може інтегруватися на будь-які екрани.

  4. Інформаційно-рекламний прозорий бокс

  Маркетинговий інструмент, який дозволив за допомогою розробленого нами контенту, привернути увагу до нового продукту. Всередині боксу було розміщено серверне обладнання, а роль контенту полягала в рекламі та інформуванні про можливості і характеристики позицій.

  ISE_2016_34

  Фото KVINTO

  5. Розважально-інформаційна відеомозаїка

  Використовувалася для демонстрації прикладів наших робіт. А саме: різні варіанти реалізованих тематичних рішень для фаст-фуду, конференц-заходів, освіти, охорони здоров’я. Синхронізовано в одиницю часу, загальна картина — цілісна.

  6. POS комунікаційно-інформаційний каталог

  Унікальний продукт на базі рішення LiveBoard, як інструмент для комунікації, інформування і реклами в точках продажу. Такий підхід до цифрової системи, починаючи від етапу проектування, закінчуючи комунікацією з кінцевим споживачем — викликав найбільший інтерес і поклав початок співпраці з новими партнерами.

  Хочеться відзначити, що нам вдалося в найкоротші терміни креативно підійти до створення певних унікальних електронних тематичних рішень, які повністю відповідали запитам клієнта, споживчій поведінці і дизайну. Поза сумнівами, всі представлені digital-тематичні рішення є концептуальними і смисловими в такому конкурентному середовищі.

  Про ISE 2016

  ISE_2016_7

  Фото KVINTO

  Сказати, що це найбільш значимий форум в Європі — це нічого не сказати. Щороку ми бачимо стрімке збільшення кількості відвідувачів, учасників, а найголовніше — ідей щодо реалізації та інтеграції аудіо-візуальних технологій.

  Не хочу зупиняється на новинках, які привезли на виставку вендори — в їх розумінні Digital Signage — це шоу та wow-ефект. Вони зі своєю задачею впоралися на відмінно. Хочу зупинитися на тому, що цифрова комерція і цифрова подача інформації стає все більш затребувана і так — все частіше і впевненіше підлаштовується під кінцевого користувача.

  ISE_2016_21

  Фото KVINTO

  Як і раніше для напрямку DS виділили окремий сектор на кілька залів. І ось, що стало новинкою — основні гравці (та й нові так само намагаються) почали демонструвати на своїх стендах не просто плюси/мінуси своїх програмних продуктів або технічні особливості своїх залізних нововведень — весь натиск пішов на готові (коробкові) пропозиції, оцінку яких може дати саме той, хто буде ними користуватися в якості кінцевого споживача.

  ISE_2016_31

  Фото KVINTO

  В цьому році Європа показала, що рішення в Digital Signage — це просто компоненти або «матеріали», інструментами ж Digital Signage є готові продукти, які комунікують з користувачем. Таким чином продукт Digital Signage — це не просто набір технічно-програмних рішень — це логіка, комунікація, статистика, і основним матеріалом є простота сприйняття і правильне візуальне представлення інформації — правильний контент.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , , ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: