Ресторани FU_1

  Published on 18.11.2015 | by Андрей Шибаев

  Система віддаленого керування контентом на Fontegro Ukraine

  Вперше конгрес шеф-кухарів Fontegro Ukraine представив кулінарне шоу від кращих шеф-кухарів України в рамках ресторанної виставки Експо 2015, яка проходила з 4 по 6 листопада 2015 року в “КиївЕкспоПлазі”.

  Digital підтримкою в даному проекті виступила компанія KVINTO c партнерами LiveBoard і Samsung, де на спільному стенді з компанією “Новий Проект” продемонструвала потенційні можливості візуалізації інформації за допомогою цифрових технологій, представила прототип електронного меню і показала широкий функціонал системи Digital Signage з можливістю віддаленого керування контентом в режимі реального часу.

  Кожен день на стенді гості могли не тільки відвідувати майстер-класи шеф-кухарів, дегустувати їх кулінарні шедеври, а й упевнитися, на скільки технології Digital Signage допомагають людині (споживачеві, клієнтові, спікеру і т.д.) в такому сегменті як HoReCa , а саме:

  Легкість сприйняття

  Як цифра змогла забезпечити легкість сприйняття інформації?

  FU_3

  Протягом 3-х днів конгресу в режимі нон-стоп будь-який гість і учасник завжди був проінформований і обізнаний про поточні та майбутні події на стенді. Система показувала анонси, таймінг виступів, промо партнерів/учасників, онлайн трансляцію роботи шеф-кухарів і демонструвала їх кулінарні шедеври.

  Що ж у підсумку ми отримали? Потік обізнаною, а головне зацікавленої, цільової аудиторії в тих чи інших сферах діяльності, представлених на стенді. Що з цього може отримати заклад громадського харчування? Все той же обізнаний потік цільової аудиторії, що знає, що і коли відбуватиметься у вас в закладі.

  Своєчасність подання інформації

  Як система допомогла шеф-кухарям вчасно донести свою філософію роботи?

  FU_5

  Шеф-кухар, створюючи нове кулінарне творіння, розуміє, що життєвий цикл страви закінчується рівно на тому моменті, як тільки столовий прилад його торкається, а в пам’яті залишається виключно смак. В даному випадку спікер мав можливість демонструвати на екранах результат своєї діяльності протягом усього дня а також, що є чимало важливим, для самого шефа — донести коротку інформацію про себе і своїх переконаннях, філософію приготування, тематику виступу і найменування фірмових страв.

  Використання таких технологій у сегменті HoReCa створює безумовний wow-ефект. Також взаємодіє з аудиторією, за рахунок актуальної, своєчасної і цільової подачі інформації паралельно з онлайн трансляцією і описом технологій.

  Взаємодія і залучення

  Як система змогла взаємодіяти і залучати споживача в процес роботи шеф-кухарів?

  Компанія KVINTO мала можливість продемонструвати прототип електронного меню з певним функціоналом, розробленим спеціально під формат заходу.

  Цей додаток включав у себе можливості:

  • замовлення для дегустації будь-якої страви зі списку кухаря;

  • перегляду розкладу і анонсів майстер-класів на найближчі дні;

  • ознайомитися більш детально з кожним спікером;

  • дати оцінку і проголосувати за вподобане страви;

  • отримання зворотного зв’язку від учасників тієї чи іншої сфери діяльності, представленої на стенді (KVINTO, LiveBoard, Samsung, Новий проект, Форвард);

  • збору даних про користувачів для подальшої комунікації.

  Результат: Зворотній зв’язок за рахунок залучення в процес «кухні» і взаємодії мережі (кухарів, обслуговуючого персоналу, власника і т.д.) з кожним клієнтом.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Исполнительный директор KVINTO - компании, которая занимается разработкой и созданием высококачественного цифрового контента для Digital Signage и его обслуживанием.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: