Спорт LEDperimeter1

  Published on 14.07.2015 | by Мила Марченко

  Стадіон Allianz інвестує у великі і малі екрани

  Стадіон Allianz тепер може похвалитися одними з найбільших відеоекранів, що коли-небудь бачили в регбі чи на футбольному матчі в Австралії.

  На матчі ФК “Сідней” проти Брісбен Роар 15 березня 2015 був перший раз, коли гігантські суперекрани Allianz, вільний Wi-Fi з високою щільністю покриття і нова 1200-екранна мережа IPTV були в робочому стані.

  allianz-stadium-invests-in-screens-big-and-small-1

  Фото: oamm.com.au

  Під час матчу Sydney Roosters проти Penrith Panthers 23 березня фани Національної регбійної ліги вперше мали можливість спробувати замовити їжу та напої зі смартфонів і оцінити 277 квадратних метрів екранів високої чіткості.

  Виконавчий директор Sydney Cricket and Sports Ground Джеймі Барклі (Jamie Barkley) сказав: “Вони більше, ніж відеоборди в Уемблі і Твікенем, і майже в п’ять разів більше, ніж екрани, які вони замінюють. Наша задача тут – дати спортивним фанатам Сіднею неперевершений досвід прямо зараз – не через кілька років, і не за мільйони доларів”.

  “Ви можете замовити їжу і напої зі свого місця, стежити за діями на IPTV екрані в будь-якій точці стадіону і випробувати найбільші відеоборди будь-якого стадіону в Австралії.

  Суперекрани Daktronics представлять австралійським шанувальникам спорту новий 13мм LED модуль, з більш ніж 1,6 мільйонів пікселів, пов’язаних зі стрічкою світлодіодних екранів уздовж верхнього амфітеатру місць”, – сказав Пірс Томпсон (Piers Thompson), генеральний менеджер з розвитку та проектів SCG Trust.

  allianz-stadium-invests-in-screens-big-and-small-2

  Фото: oamm.com.au

  “Суперекрани 27 метрів в ширину і більше 10 метрів заввишки, налаштовані у новому 24:9 широкоекранному форматі”, – сказав пан Томпсон.

  “Так само, як є можливість онлайн трансляції високої чіткості і повторів, є можливість розбити екрани, щоб показувати результати, статистичні дані та інші специфічні повідомлення стадіону.

  Технологія дозволяє забрендувати стадіон під вітчизняну команду або подію; вперше в Австралії це дозволить поліпшити залучення глядачів і забезпечити перевагу вітчизняним клубам, їх уболівальникам та спонсорам.

  allianz-stadium-invests-in-screens-big-and-small-3

  Фото: oamm.com.au

  Відеоборди будуть найяскравішими та з самим чітким дозволом на сьогодні, що доступні в будь-якому місці в світі”, – сказав генеральний директор Daktronics Australia Блер Робертсон (Blair Robertson).

  “Нові суперекрани стадіону Allianz вдихнуть нове життя в улюблене місце Нового Південного Уельсу, щоб спостерігати регбі-ліг, регбі-юніон і футбол,” – сказав пан Робертсон.

  Подивитися, як взаємодіють IPTV та Wi-Fi з великими екранами можна на сайті OAMM.

  Джерело: digitalsignagemagazine.com.au

  Головне фото: oamm.com.au

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: