Транспорт kyiv-metro-reopened-monitors-in-cars

  Published on 03.06.2015 | by Мила Марченко

  «Київський метрополітен» відновив роботу моніторів

  Після зміни керівництва компанії-власника моніторів в столичному метро «Київський метрополітен» домовився про відновлення їх роботи.

  Комунальне підприємство «Київський метрополітен» домовилося з власником моніторів в рухомому складі про відновлення їх роботи з 1 червня 2015 року.

  Як повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації, на моніторах буде транслюватися виключно службова інформація – назви станцій, що допоможе орієнтуватися в столичній підземці людям з порушеннями слуху.

  «Ми намагаємося використовувати всі можливості для того, щоб поліпшити якість обслуговування пасажирів», — сказав начальник підприємства Віктор Брагінський.

  Перед цим в службу метрополітену надходила велика кількість прохань повернути трансляцію на моніторах назв станцій.

  Як повідомили в КП «Київський метрополітен», метро буде оплачувати витрати на електрику, додаткової оплати за використання моніторів не передбачено. Питання заборгованості компанія-власник моніторів вирішує з КП «Київреклама».

  Нагадаємо, власником моніторів є компанія «Транс-Медіа». Після збільшення тарифів на розміщення реклами в столичному метрополітені в 2012 році компанія продовжувала платити за старими тарифами, в результаті чого утворився борг у розмірі 1 272 000 грн. У зв’язку з цим монітори були відключені, а КП «Київреклама» навіть мала намір демонтувати їх. У свою чергу «Транс-Медіа» неодноразово звинувачувала київську владу у тиску з метою заволодіння активами компанії.

  Після цього скандалу у «Транс-Медіа» змінилося керівництво. Як розповіла екс-директор компанії Шорена Кікнадзе, їй довелося звільнити колектив і самій покинути посаду. З початку березня 2015 головою компанії став Володимир Тужик, але, за його словами, близько місяця тому його змінив інший директор.

  Засновником «Транс-Медіа» є українська компанія з управління активами «СіПіДжі АССЕТС МЕНЕДЖМЕНТ», власником якої, в свою чергу є «Fitzneal Real Estate limited» з лондонською пропискою.

  Нагадаємо, монітори в вагонах були встановлені навесні 2006 року. Вони не тільки інформували про зупинки на станціях і пересадочних вузлах, а й транслювали рекламу, новини та розважальну інформацію. В кінці 2013 року обладнання відключили. На сьогоднішній день у вагонах метро розміщено 2927 моніторів (під кінець 2013 року – 3514 моніторів).

  www.delo.ua

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: