Ресторани interactive-digital-signage-kiosks-in-mcdonalds-1

  Published on 15.06.2015 | by Мила Марченко

  Інтерактивні digital signage кіоски у МакДональдс

  Чи можете ви назвати бізнес, який має 36258 об’єктів, виторг якого становить 2744 мільярди доларів, а вартість бренду близько 81 мільйона доларів? Якщо ви уявляєте золоті арки, то ви праві.

  Ці цифри приголомшують! Хоча, між нами… їх продажі падають.

  Навіть цей мільярдний гігант має йти в ногу з часом або він втратить імпульс. Їх продажі падали за останні три роки. З початку року продажі знизилися на 2,3% в глобальному масштабі. Це навіть серйозніше, ніж 1,8%, що очікували на Уолл-стріт. Якщо врахувати, що це компанія з виторгом в мільярди доларів, ці 2,3% виливаються в хорошу копієчку. Декілька факторів призвели до цього занепаду, і стало зрозуміло, що продажі МакДональдс вимагають певного «ручного керування», щоб зберегти свою топову позицію.

  Дотримуючись політики м’якого бізнесу, МакДональдс намагається повернути інтерес молоді до своїх ресторанів швидкого обслуговування. Здається, що це молоде покоління відчуває відразу до цієї величезної компанії. Як вони збираються це зробити? Вони використовують технологію зосередження на задоволенні клієнта. Ця комбінація триматиме в центрі уваги втрати продажів. Це не відсутність реклами; вони повинні оновити відчуття клієнтом їх продукту. Нові digital signage кіоски бренду дадуть відвідувачам легкий і веселий досвід взаємодії з ними.

  Технологія та “Lovin’ it”

  Метою є встановити 2000 кіосків по всіх 14 тисячах МакДональдсів по всій країні [США]. Таким чином, ви напевне знайдете місце поряд з вами з мультитач digital signage кіоском. В планах — збільшити настройку і зменшити помилку замовлення. Таким чином, ви зможете замовити їжу — і бути настільки розбірливим, наскільки захочете — і отримати правильне замовлення з першого разу. Вам не доведеться повертатися зі своїм бургером на касу і ніяково казати: «Я ж замовив McDouble без сиру!..»

  Ця технологія орієнтована на планшетосмартфонофільну епоху. Нам подобається, як технології полегшують щоденні завдання і тому ми звертаємося до них, щоб спростити собі життя. За допомогою додатку Domino можливо замовити піцу без виклику кого-небудь [в Україні це, наприклад, додаток eda.ua тощо]. Такі програми допомагають з щоденними завданнями, починаючи від продуктів харчування до транспорту, що робить простим і ефективним спосіб орієнтації в світі. Кіоски МакДональдс орієнтуються на таку зручність і можуть залучити молодих, технічно підкованих людей. Це також поліпшить користувацький досвід постійних відвідувачів ресторану швидкого харчування.

  interactive-digital-signage-kiosks-in-mcdonalds-2

  Фото: philsosophyy.com

  Створіть власний гамбургер

  Поряд із зручністю сенсорного екрану вводиться опція створення власного бургера. Це ідеальний спосіб отримати саме такий гамбургер, який вам хочеться. Будь-яка людина з дієтичними обмеженнями скаже вам, що замовлення їжі у фаст-фуді може спричинити стрес, тому що, якщо вони отримають неправильне замовлення, це може стати не тільки незручністю, але й отруїти їх.

  Крім того 40% споживачів кажуть, що різноманітність меню для них є важливою. Надання споживачам можливості самостійно зробити «правильний гамбургер» для мережі ресторанів є можливістю залучити нових клієнтів, які до того розчарувалися в компанії.

  Тож, хто сказав, що не можна гратися з їжею? Інтерактивні digital signage кіоски МакДональдс дозволяють вам створити свій власний гамбургер, що точно відповідатиме вашим вимогам, і до того ж ви розважитеся, роблячи це. Це ще раз доводить, що технологія і увага клієнтів — важливі для будь-якого бізнесу, навіть для міжнародних імперій.

  digitalsignagetoday.com

  Головне фото: flickr.com

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: