Рітейл online-kiosks-in-golden-age-stores

  Published on 27.05.2015 | by Мила Марченко

  В магазинах «Золотий вік» з’явилися онлайн-кіоски

  У 20 магазинах «Золотий вік» з’явилися мобільні service box — touchscreen пристрої, що дозволяють продемонструвати повний асортимент ювелірних виробів і зробити замовлення. З їх допомогою в компанії розраховують наростити продажі в офлайн-магазинах на 10%.

  ServiceBox являє собою пристрій, який монтується на спеціальний п’єдестал з touchscreen  діагоналлю 22 дюйми. Він підключається до Інтернету та інтегрується з базою даних інтернет-магазину, показує наявність товару по всьому каталогу, ціни і дозволяє зробити замовлення. Такі пристрої з’явилися 1 травня в 20 торгових точках «Золотий вік», де представлений обмежений асортимент товару, наприклад, на невеликій площі. Покупець може зробити замовлення в інтернет-магазині на звичайному комп’ютері або за допомогою нової онлайн-вітрини, але йому все одно доведеться прийти за замовленням в магазин — доставку прикрас компанія не здійснює.

  За словами директора з ІТ «Золотий вік» Вадима Сульжика, за допомогою цього проекту в компанії планують збільшити продажі оффлайн магазинів на 10% за півроку. Вартість одного такого пристрою складає менше 500 $.

  «ServiceBox можуть знаходиться як на торгових майданчиках клієнта, так і в будь-якому торговому центрі, іншому людному місці, за рахунок цих пристроїв можна істотно розширити охоплення аудиторії з мінімальними витратами на оренду майданчика під стенд 1м на 1м», — розповідає провідний розробник компанії Bander Олександр Бєляєв, який займався розробкою і впровадженням проектів для компанії «Золотий вік». Також він зазначив, що завдяки мультиканальності середня вартість замовлення в «Золотий вік» збільшилася в 2 рази, число транзакцій в місяць зросло в 4 рази.

  www.retail-community.com.ua

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: