Ринок 3332

  Published on 22.05.2015 | by Олег Денещук

  Презентація інтерактивного стола на партнерському семінарі

  Серед вендорів є традиція проводити презентації своєї продукції для партнерів, організовуючи зустрічі, на яких учасники окрім всього обговорюють нагальні питання своєї сфери діяльності.

  Так нещодавно АВ-ПРО провели партнерський семінар, на якому розповіли про модельний ряд екранів Prestigio для Digital Signage та про реалізовані в цій сфері проекти. Присутні також слухали виступи представників кількох компаній-партнерів.

  Не все можна розказати, але деякі найцікавіші моменти вважаю за необхідне згадати, бо вони будуть корисними як клієнтам, так і представникам ринку Digital Signage.

  interactive-table-presentation-at-partnership-seminar-1

  Фото: KVINTO

  Артем Ковальов, директор OptiVision (інтегратор), розповів колегам про Digital Signage як бізнес-інструмент і акцентував увагу партнерів на тому, що варто інформувати клієнта про правильну та ефективну експлуатацію системи цифрових вивісок.

  interactive-table-presentation-at-partnership-seminar-2

  Фото: KVINTO

  Директор LiveBoard (програмне забезпечення) Роман Кравченко поділився досвідом адміністрування контенту та інформацією про стан українського ринку Digital Signage.

  interactive-table-presentation-at-partnership-seminar-3

  Фото: KVINTO

  На семінарі KVINTO (контент) презентували варіант інтерактивного стола для ресторанів та кафе.

  Інтерактивний стіл — це рішення, за допомогою якого можна ознайомитися з основним меню закладу, ключовими новинами і майбутніми подіями, а також розважити себе іграми та різного роду додатками. В свою чергу кожна з можливостей має додаткові фішки і функції.

  Андрій Шибаєв, виконавчий директор KVINTO: «У розробці даного Digital Signage рішення основним для нас став процес створення змісту. Головним було уявити функціонал, який був би простим, зрозумілим в управлінні, а також максимально естетичним, приємним для погляду і захоплюючим у використанні».

  Що ж було закладено в його можливості? Можливість вибору страв, їх короткий опис, час приготування та візуалізація; замовлення, індикація готовності страви; також такі корисні речі як карти, затори на дорогах та ігри.

  Даний прототип був презентований для «збору думок» про його функціонал.

  Андрій Шибаєв, виконавчий директор KVINTO: «Можливо, що щось цікаве ми пропустили або забули, тож завжди раді вислухати поради та відкриті до співпраці».

  Відео: KVINTO

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , , , , ,


  About the Author

  Менеджер по работе с партнерами LiveBoard - разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: