Медицина digital-signage-at-spaulding-rehabs-hospital-1

  Published on 21.04.2015 | by Мила Марченко

  Цифрові вивіски у Сполдингській реабілітаційній клініці

  У співпраці з Forge Worldwide, BPI випустили кілька надихаючих, поліекранних установок для пацієнтів і співробітниківСполдингської реабілітаційної клініки, розташованої в військово-морській верфі Чарльзтауна.

  На додачу до великої кількості природного світла і приголомшливого виду на гавань, пацієнти можуть подивитися презентацію фільмів з історіями, що дають надію. Співробітникам ці відео нагадують про значну роботу, яку вони виконують.

  digital-signage-at-spaulding-rehabs-hospital-2

  В холі закладу відвідувачів зустрічає шестиекранна презентація і на додачу до цього об’єкту дво-, три- і п’ятиекранні презентації можна зустріти  в передпокоях і конференц-залах. На екранах без звуку показують мотиваційні історії пацієнтів на шляху до одужання. Ці зворушливі фільми дійсно захоплюють рішучістю і успіхом кожної людини, що в цей час одужує в Сполдингській лікарні.

  digital-signage-at-spaulding-rehabs-hospital-3

  За словами Джона Кемпбела, директор з інформаційних технологій Сполдингської реабілітаційної клініки, інтеграція системи цифрових вивісок в новій лікарні – це унікальна можливість поліпшити систему охорони здоров’я і встановити новий стандарт для колег по всій країні. Коли починалася розробка цього проекту, то не було аналогів, не було на кого рівнятися.

  www.digitalsignagetoday.com

  Фото: whatwedo.bostonproductions.com

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: