Ринок digital-signage-at-iforum-2015-5

  Published on 17.04.2015 | by Роман Кравченко

  Digital Signage на iForum 2015

  Компанія LiveBoard взяла участь у iForum 2015 як партнер Intel Corporation.

  Як розробники програмного забезпечення для Digital Signage, ми продемонстрували відвідувачам інтернет-форуму рішення для рекламного бізнесу та систему навігації Optivision Wayfinder на двох великих тач і не тач дисплеях у виставковій зоні.

  Цифрова реклама на екранах, що керується софтом LiveBoard на базі Intel AIM, дає можливість аналізувати кількість зорових контактів, їх тривалість і визначати стать людини, яка переглянула рекламу. В особистому кабінеті системи рекламодавець може дивитися статистику, що допомагає поліпшити таргетинг та скоригувати рекламну кампанію, підвищуючи її ефективність.

  iforum 2015 liveboard digital signage

  Фото: Людмила Постол

  Optivision Wayfinder — це інтерактивний перегляд карти масштабного приміщення, система пошуку маршруту і локацій, інформація про погоду, курс валют, таксі, громадський транспорт та інше на сенсорному дисплеї. Проект був реалізованний в 2014 році в ТРЦ «Проспект». У режимі очікування інтерфейс надає швидкий доступ до модулів системи навігації, а також функцію промо та маркетингу.

  З особистих вражень

  На iForum було багато різних цікавих штук, про які ви можете почитати чи подивитися в мережі, я ж розповім про те, що мені найбільше запам’яталося в рамках теми Digital Signage.

  Сьогодні багато компаній розуміють переваги використання дисплеїв на виставках: демонстрація офіційної відеопрезентації, розважання відвідувачів, відповідь на питання, доки співробітник зайнятий іншим відвідувачем, приваблення уваги тощо.

  digital-signage-at-iforum-2015

  Фото: Антон Іващина

  На iForum від багатьох стендів з екранами особливо відрізнявся стенд Greensad (рослини і товари для саду). Рекламно-інформаційні матеріали у них були подані в основному в цифровому вигляді: аудіо, відео, доступ до мережі.

  digital-signage-at-iforum-2015-2

  Фото: digitalsignage.net.ua

  digital-signage-at-iforum-2015-3

  Фото: digitalsignage.net.ua

  Алексєєва Олександра, менеджер по роботі з корпоративними клієнтами Greensad, сказала, що таким чином вони позиціонують себе як інноваційна, прогресивна компанія, що йде в ногу з часом.

  Відвідувачі виставки могли подивитися відеоролики про компанію на екрані або вертикальному кіоску. На 55-дюймовому сенсорному інтерактивному кіоску можна було погортати сайт компанії або ознайомитися з товарами і послугами Greensad. З обладнанням, за словами Олександри, допомогли Multivid — інтерактивні сенсорні системи. Приємно бачити, що український ринок Digital Signage розвивається.

  Ще одне цікаве digital signage рішення було у медичної компанії ilaya. Цей стенд привертав увагу відвідувачів форуму інтерактивним столом. За словами виконавчого директора Аліни Столипіної, такий стіл у них вже роки 4 стоїть у кабінеті лікаря. Основне його призначення — це демонстрація фото УЗІ, результатів гастроскопії чи гістероскопії, цифрових документів тощо. На жаль, на даний момент фото поки немає. Як тільки з’являться, то одразу додам сюди.

  Місце найбільшого скупчення дисплеїв на iForum.

  digital-signage-at-iforum-2015-3

  Фото: digitalsignage.net.ua

  Інтерактивний стіл на фото — це продукт української компанії Touch Me. Щоб розважити відвідувачів в час очікування, можна запропонувати їм пограти в цифровий футбол. Основне призначення стола — більш серйозне. Для когось це ноу-хау, а для когось — ні. Коли люди намагалися керувати сенсорними екранами за допомогою безконтактного способу — жестикуляцією — то було приємно усвідомлювати, що для них такий спосіб керування є досить зрозумілим.

  Загалом, від інтернет-форуму у мене позитивні враження — вдалося поспілкуватися, познайомитися та послухати багатьох людей. Залишається сподіватися, що як і в Ізраїлі, в Україні підтримка заходів ІТ-галузі буде на державному рівні.

  Головне фото: Громадське ТБ

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , , , ,


  About the Author

  Директор и основатель LiveBoard - компании-разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности. Основатель конференции и премии Digital Signage UA.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: