Published on 14.04.2015 | by Мила Марченко

  «Зникаючий білборд»

  Зізнайтеся, ви робили це? Використовували силу пари, щоб написати щось на дзеркалі у ванній? Напис тримався деякий час і невдовзі зникав, не залишаючи по собі ніякого сліду, хіба тільки посмішку на обличчі адресата.

  Німецьке рекламне агентство thjnk теж в курсі таких повідомлень, тому вони, певно, й зобразили Audi A7 Sportback h-tron на конденсаті.

  Все було так: агентство спрямувало відеопроекцію на пару, створивши таким чином «Зникаючий білборд» для лакшері  автомобілів компанії. Робилося це у людному місці пізнім вечором, щоб краще було видно. Проекція сама по собі була просто вражаюча, а ідея кампанії зробила її просто приголомшливою.

  Концепт-кар, який представили в кінці 2014 року в автосалоні Лос-Анджелеса, є гібридом, який використовує «потужний, спортивний електричний привід з паливним елементом в якості джерела енергії в поєднанні з гібридною батареєю і додатковим електричним двигуном в задній частині», як написано на сайті Audi. Завдяки технології, яка вище мого рівня знань, вихлоп автомобіля складається виключно з водяної пари. Це означає, що автомобіль, так само, як «зникаючий рекламний щит», залишає нульовий вплив на навколишнє середовище.

   www.digitalsignageconnection.com

  Головне фото: Digital Signage Connection

  Відео: YouTube

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: