Рітейл rebecca-minkoff-sets-mirror-interactive-displays

  Published on 04.03.2015 | by Мила Марченко

  Ребекка Мінкофф встановлює дзеркальні інтерактивні дисплеї

  Модний лакшері бренд Ребекка Мінкофф відкрив двері свого другого магазину в Сполучених Штатах восени 2014 року в Сохо, Нью-Йорк. Згідно повідомленням компанії, бутік має на меті поєднати деякі з кращих особливостей інтернет-магазину з традиційним досвідом шопінгу.

  rebecca-minkoff-sets-mirror-interactive-displays-1

  Фото: www.designboom.com

  Покупці реєструються по прибуттю, через «Connected Glass» шоппінг-волл — великий дзеркальний інтерактивний дисплей. Після того, як клієнт зробив свій вибір, він натискає кнопку, щоб обрані ним товари віднесли до роздягальні, кожна з яких також оснащена дзеркальними сенсорними екранами. В примірювальній кімнаті покупець може також переглядати онлайн-каталог і, обравши інші речі, просити онлайн, щоб їх принесли до нього.

  Покупець також має високий рівень контролю над навколишнім освітленням усередині примірювальної кімнати.

  rebecca-minkoff-sets-mirror-interactive-displays-2

  Фото: www.sirshanemiller.com

  Бренд Ребекка Мінкофф на сьогодні виробляє аксесуари, взуття, одяг та ювелірні вироби на додаток до сумок і розповсюджується більше, ніж дев’ятьма сотнями лакшері-рітейлерами по всьому світу. Це п’ятий роздрібний магазин бренду і другий в США, і перший, в якому використані інтерактивні технології, реалізовані eBay.

  rebecca-minkoff-sets-mirror-interactive-displays-3

  Фото: www.wsj.com

  «Кожна жінка ненавидить виходити з примірювальної кімнати напівголою в пошуках консультанта, щоб попросити інший розмір або стиль, ось чому я так збуджена через  чарівні дзеркала в наших роздягальнях», — каже Мінкофф. «Мої клієнти матимуть можливість віртуально зв’язатися зі своїм стилістом за допомогою технології дзеркала з сенсорним екраном, для чого б їм не знадобилося… чи то інший розмір, чи то келих шампанського».

  www.retailcustomerexperience.com

  Головне фото: www.fastcompany.com

  Відео: eBay Inc.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: