Published on 31.03.2015 | by Мила Марченко

  Майбутнє аудіовізуальних продуктів за версією Microsoft

  Microsoft поділилася своїми думками про те, як новітні технології вплинуть на майбутнє протягом наступних 5-10 років, у своєму відеоессе під назвою «Погляд на продуктивну роботу майбутнього».

  Сюжет: набір коротких замальовок з життя Кет, морського біолога, і Лоли, підприємця, які використовують різноманітні стильні пристрої для спілкування з друзями, колегами, в робочому процесі і у вільний час.

  Відео дає уявлення про те, яким буде світ, якщо «носима» електроніка стане широко доступною, якщо з’являться гнучкі планшети товщиною не більше зошита, а тонкі дисплеї широкого формату будуть представлені у вигляді скляних панелей.

  Ключовий акцент зроблено на візуалізацію даних. Особливо заворожує вид інтерактивних голографічних 3D-зображень, керувати і взаємодіяти з якими можна в один дотик. Фільм також дає уявлення про те, як через загальний цифровий майданчик віддалені співробітники можуть брати участь у роботі колективу.

  Ролик підкреслює, що Microsoft, цей технологічний гігант, пов’язує майбутнє в значній мірі з розвитком аудіовізуальних продуктів.

  www.inavate.ru

  Відео: YouTube

  Головне фото: www.digitaltrends.com

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: