Комунікації 3d-geobrauzer-cube-globe-was-presented-at-g20

  Published on 24.03.2015 | by Мила Марченко

  На саміті G20 представили 3D-геобраузер Cube Globe

  На саміті G20 лідерам держав продемонстрували нову систему візуалізації геопросторових даних Cube Globe.Система може обробляти величезну кількість інформації і використовуватися для державного управління та додатків цифрової демократії.

  Платформа Cube Globe, розроблена в Технологічному університеті Квінсленда, була офіційно представлена ​​на саміті глав держав G20, який пройшов 15-16 листопада 2014 року в Брісбені (Австралія). Учасники G20 побачили найбільший у світі інтерактивний дисплей для візуалізації просторових даних та інструмент для управління глобальними процесами.

  Проект Cube Globe – це своєрідний інтерактивний портал, який дає можливість уряду, бізнес-організаціям, дослідникам та представникам громадськості аналізувати і відображати дані в будь-якому масштабі: від локального рівня, до глобальних зв’язків. Cube Globe може обробляти велику кількість геопросторових даних в різних форматах і з кількох джерел, візуалізувати ці дані з використанням новітніх мультимедійних технологій.

  Cube Globe побудований на платформі WebGL і HTML5 і поєднує 3D-геобраузер з 2D HTML. Користувацький інтерфейс може відображати відео високої чіткості, інтерактивні 3D-моделі, динамічні діаграми, а також звичайні мультимедіа. Завдяки додатку GeoServer система може швидко публікувати урядові та інші набори даних. За допомогою Cube Globe можна відображати на глобальній карті будь-яку інформацію, включаючи 3D-моделі, відео, карти, графіки і т.д. Наступні етапи реалізації проекту додадуть до цих можливостей широке використання мобільних пристроїв, віртуальної реальності, управління жестами і захоплення рухів користувача.

  Спочатку Cube Globe буде використовуватися урядом штату Квінсленд, тому система включає набори регіональних даних по будівництву, сільському господарству, культурі, освіті, туризму, видобутку ресурсів, науці. Також передбачена можливість участі громадян у наповненні системи інформацією та управлінні життям міст, держав, а в майбутньому і всієї планети.

  3d-geobrauzer-cube-globe-was-presented-at-g20-1

  Фото: geospatialworld.net

  Платформа Cube Globe в дослідному режимі працює з лютого 2013 року в новому науково-технічному центрі в Брісбені, який обійшовся Австралії в $ 230 млн. У центрі розташований найбільший у світі інтерактивний дисплей Cube, що складається з 48 різних екранів: від невеликих сенсорних дисплеїв до відеостіни завдовжки 9,5 метрів. У загальній сумі це створює масив екранів площею більше 190 квадратних метрів, здатний обробляти і відображати величезні обсяги геопросторових даних у різних форматах.

  Учасники G20 могли за допомогою Cube Globe здійснити віртуальну подорож по Квінсленду, отримати доступ до інформації про торговельні та інвестиційні можливості штату, візуалізувати геопросторові дані і подивитися, наприклад, зв’язки Квінсленда з власною державою та іншими країнами в різних областях.

  3d-geobrauzer-cube-globe-was-presented-at-g20-2

  Фото: twitter.com/l_vandenberg

  Система в майбутньому може використовуватися іншими країнами, а також міжнародними організаціями. Cube Globe дозволяє обробляти і візуалізувати сотні шарів інформації, а також підключати до збору даних і управління державою громадян.

  На думку виконавчого директора з геопросторової інформації уряду Квінсленда Стіва Джейкобі (Steve Jacoby), в майбутньому Cube Globe може стати потужним робочим інструментом для великих міжнародних зустрічей. Як повідомив Джейкобі, з низкою країн вже розпочато переговори про використання Cube Globe.

  Головне фото: www.thecube.qut.edu.au

  Відео: You Tube

   Джерело: www.cnews.ru

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: