Виставки 11

  Published on 27.02.2015 | by Андрей Василенко

  ЕКТА на Integrated Systems Europe 2015

  Integrated Systems Europe – одна з ключових подій в сфері аудіовізуальних технологій, яка відображає ситуацію на світовому AV-ринку і дозволяє прогнозувати тенденції.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-1

  З кожним роком обсяги виставки зростають. Наприклад, цього року в дванадцяти залах Amsterdam RAI було представлено більше 1000 новинок, захід висвітлювали понад 500 журналістів фахових видань, загальна відвідуваність перевищила 50 тис. осіб. Організатори виставки повідомили, що в 2016 році, через збільшення кількості експонентів, тривалість виставки складе чотири дні, замість традиційних трьох.

  На виставку ми їздимо з 2008 року і демонструємо не тільки останні розробки у сфері LED-технологій, а й стенди «зі змістом». Цього разу ми обіграли концепцію сучасного міста і людини в ньому.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-2

  Основний меседж – світлодіодні технології це інструмент, за допомогою якого людина змінює образ міста. Один клік і сірі фасади будинків оживають, розповідають історії і викликають емоції.

  З новинок ми привезли відеопроцесор ERMAC Ultra. Він дозволяє контролювати параметри зображення в режимі реального часу і одночасно керувати комплексом з 32 екранів різних моделей і конфігурацій.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-3

  Для порівняння, інші виробники пропонують управляти одним або декількома однотипними екранами одним відеопроцесором. Тобто «управлялка» у великих проектах може займати цілу кімнату.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-4

  Ми також показали нову модель hi-end екранів для приміщень, з pixel pitch 2,6 і мінімальною можливою відстанню від екрана до глядачів – 2 м.

  Минулого року ми приїжджали з 1,9, але на вимогу ринку розробили модель, яка оптимально поєднує в собі прийнятну ціну і високу якість.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-5

  Демонстрація переваг управління проводилася на окремій конструкції з екранів з pixel pitch 2,6. При цьому кожен охочий міг сам взяти участь в процесі.

  Традиційно ЕКТА представила світлодіодну підлогу. Вона завжди привертає підвищену увагу відвідувачів. На ISE 2015 ми показали опціонну модель з pixel pitch 6 мм, яка транслювала «соковитий» контент у високої роздільної здатності.

  ЕКТА вже два роки є технічним партнером ISE. Цього разу абревіатура Integrated Systems Europe висотою 2,4 м і шириною 6 м була зібрана в зоні входу K (Europa Entrance).

  Конструкція була цікава тим, що в залежності від точки огляду змінювалося сприйняття контенту відображуваного на всіх площинах інсталяції.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-6

  Основними трендами ISE 2015 стали високоточні, надконтрастні проектори та світлодіодні екрани з малим pixel pitch.

  0,7; 0,8; 1,1 – мінімальний pixel pitch, представлений на виставці.

  Екран з pixel pitch 1,1

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-7

  3D-мапінг набирає обертів. Спеціальна система дозволяє вам зчитати форму об’єкта і на нього за допомогою проектора транслювати будь-яку картинку, текстуру.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-8

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-9

  Значно зростає надійність і конструктивна досконалість продукції. ЕКТА також приділяє особливу увагу зручності конструкції, простоті монтажу і зовнішньої акуратності екрана. На виставці ми провели демонстрацію системи ToolFree, яка дозволяє будувати великі екрани без використання інструментів. Модулі оснащені спеціально розробленими засувками. Вони роблять процес збирання легким і швидким.

  У порівнянні з минулим роком, виставка стала більшою. Якщо раніше американський Infocomm претендував на звання наймасштабнішою подією у сфері AV-технологій, то зараз ISE є безумовним лідером.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-10

  Виставка сучасних digital технологій інноваційна у всьому, навіть у питаннях обліку відвідувачів і ведення бази контактів. Реєстрація відвідувачів на ISE здійснювалася за bar-кодом. Між собою експоненти обмінювалися не візитками, а qr-кодами, які містили посилання на всі рекламні матеріали та контактну інформацію.

  ecta-at-integrated-systems-europe-2015-11

  Команда ЕКТА повернулася з Амстердаму натхненна на нові ідеї.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , ,


  About the Author

  Директор отдела аренды ЕКТА - украинского разработчика и производителя светодиодных экранов и бизнес-решений на основе светодиодной технологии.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: