Published on 15.01.2015 | by Анатолий Кравцов

  Новий рік для digital signage в Україні

  2015 рік для digital signage в Україні «розпочався» з екрану на Софіївській площі біля головної ялинки країни.LED дисплей розміром 6х8 м встановили 19 грудня 2014 для відеотрансляції заходів зі сцени. Монтаж та обслуговування обладнання забезпечила компанія Vegas LED Screens. Екран з відстанню в 12 мм між пікселями працює 24 години на добу. У час, вільний від трансляції концертів, на дисплеї можна побачити привітання з новорічними святами, рекламу і тематичні відеоролики для розваги публіки.

  Оператором зовнішньої реклами виступила компанія Octagon. Вони організували процес продажу реклами, залучали відомі світові та вітчизняні бренди.

  LiveBoard надала програмне забезпечення для управління рекламою на LED дисплеї та доступ рекламодавцям до онлайн-звітів аж до закінчення роботи проету 19 січня 2015.

  Серед провідних рекламодавців були: BillaІнтертопAVONAsusNikonCoca-ColaBorjomiMacCoffeeOrganik Milkмультфільм «Бабай», фільм «Ялинки»мультфільм «Снігова королева»Нова поштабанк «ТРАСТ»Альпаріонкологічна клініка «ІННОВАЦІЯ» тощо.

  Також екран використовувався різними компаніями для привітання зі святами своїх клієнтів і партнерів.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , ,


  About the Author

  Генеральный директор Vegas LED Screens — компании, которая специализируется на светодиодных экранах.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: