Рітейл how-digital-signage-saves-you-money

  Published on 01.12.2014 | by Роман Кравченко

  Як digital signage економить ваші гроші

  Ніколи не пізно почати digital signage кампанію. В цілому, digital signage — це вже досить поширене явище. Той факт, що цифрові вивіски були інтегровані у велику кількість маркетингових кампаній, говорить про те, що подібний маркетинговий хід є успішним для більшості підприємств.

  Якщо у вашому бізнесі ще немає системи цифрових вивісок, то це може бути через невизначеність. Ви, можливо, маєте питання і сумніви, напевно, запитуєте себе: чи працюватимуть цифрові вивіски у вашій галузі? Чи можна собі це дозволити? Чи зможете ви керувати такою системою?

  Відповімо на ці питання, і будемо сподіватися, що збільшимо вашу впевненість, на той час якщо або коли ви вирішите встановити систему цифрових вивісок.

  Digital signage ефективніше традиційних медіа

  Дослідження підтверджують, що digital signage є більш ефективним ЗМІ, ніж традиційні медіа. Огляди ж показують, що споживачі частіше сприймають саме цифрові оголошення, вважаючи їх унікальними, більш цікавими і менш дратуючими.

  Пам’ятайте, що люди зазнають інформаційного бомбардування традиційними медіа майже скрізь, де вони бувають. Тому споживачі стали практично нечутливими до них. З цифровими вивісками – ще порівняно свіжим видом ЗМІ – клієнти будуть більш схильні до того, щоб зайняти себе,  роздивляючись рекламу досить довго, щоб повністю зрозуміти передавані повідомлення. В результаті, звичайно, ви отримаєте більшу кількість продажів.

  Digital signage знижує накладні витрати

  Оскільки digital signage включає в себе певне обладнання, є припущення, що накладні витрати будуть непомірно високими. Хоча початкові інвестиції, й справді, можуть бути не дуже милостивими до вашого бюджету, ви повинні дивитися на це, як на довгострокові проекти і зважати на заощадження, які обіцяють такі проекти.

  how-digital-signage-saves-you-money-1

  Традиційні засоби масової інформації вимагають постійних витрат: кожен раз, коли ви хочете рекламувати нову подію, ви повинні роздрукувати абсолютно нову партію листівок і плакатів. Навіть якщо ви хочете зберегти оригінальний дизайн і повідомлення та просто зробити невелику зміну, наприклад, змінити дату, то вам все одно потрібен буде додатковий друк, який щораз, як треба буде внести оновлення, ставатиме непередбачуваними витратами.

  Digital signage робить оголошення більш керованим

  Деякі люди вважають, що треба бути техніком, щоб знати, як керувати системою цифрових вивісок. Тим не менше, більшість систем digital signage призначені для простих людей: якщо у вас є базові навички комп’ютерної грамотності, то після початкового налаштування, ви вже зможете керувати більшістю систем. А після звикання до них, управління контентом стає взагалі дитячою грою.

  Більшість систем може бути запрограмована на автоматичну зміну оголошень в заздалегідь вибраних інтервалах. Вони також можуть зберігати старий зміст, тож ви можете використовувати ці шаблони, просто змінюючи дату або дрібні деталі.

  По суті, після встановлення системи digital signage вам ніколи більше не доведеться робити наступне:

  1. Кілька раз їздити до місцевої поліграфії.
  2. Видаляти старі банери та монтувати нові.
  3. Наймати людину, щоб стояла на вулиці весь день, привертаючи увагу до вашого бізнесу.

  Все це означає, що ви економите час і ресурси, які можете спрямувати в інше русло.

  Будь-який бізнес, незалежно від ніші, має кінцевою метою підвищення рентабельності інвестицій. Зі своєю здатністю покращувати взаємодію зі споживачем, скорочувати накладні витрати, заощаджувати час і вивільняти ресурси, digital signage є інструментом, який може допомогти вашій компанії працювати ефективніше.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Директор и основатель LiveBoard - компании-разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности. Основатель конференции и премии Digital Signage UA.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: