Рітейл indoor-tv-at-the-epicenter-hypermarkets

  Published on 12.11.2014 | by Мила Марченко

  Indoor TV в гіпермаркетах «Епіцентр К»

  Один із яскравих прикладів indoor TV в українському рітейлі — «Епіцентр медіа сервіс» в мережі гіпермаркетів «Епіцентр К».

  В 22 торгівельних центрах встановлено в середньому по 19 дисплеїв. Ця унікальна масштабна система Digital Signage враховує специфіку будівельно-господарського рітейлу та поведінку покупця в точці продажу, і має на меті максимально ефективно інформувати цільову аудиторію про товари та послуги певного бренду.

  «Епіцентр медіа сервіс» складається з чотирьох медіа-систем: Info-панель, E-poster, TV та Radio. Кожна складова проекту має своє місце розташування, формат та специфіку контенту, зважаючи на її призначення. Час роботи медіасистеми залежить від режиму роботи гіпермаркету. Середній показник роботи — 13 годин на добу.

  Розташування дисплеїв

  TV — біля кас та зони орендаторів.

  E-poster (електронний постер) — біля траволаторів, повернення товарів, безготівкового розрахунку, комплектації, інфоцентрів.

  Radio — гучномовці встановлені по всій території гіпермаркету.

  Контент

  Кілька видів контенту — комерційний час, музика, розважальні та соціальні програми, оформлення ефіру, державно-приватне партнерство та власні акції — змішані в часі так, що за одну годину кожен із них з’являється в ефірі на кілька хвилин.

  TV — відеоконтент зі звуком, що дублюється аудіосповіщенням по внутрішньому радіо.

  E-poster (електронний постер) — виключно рекламний відеоконтент без звуку на екранах портретного формату. Система враховує короткий зоровий контакт в торгівельному залі, тому частота показів збільшена.

  Info-панель — анімований банер без звуку. Займає 20% екрану. Розміщується в нижній горизонтальній та правій вертикальній стороні екрану під час демонстрації музикального відеокліпу в медіа-системі TV.

  Radio — дублювання основного контенту музично-інформаційного каналу.

  Характеристики відеоносіїв

  Indoor TV «Епіцентр медіа сервіс» — це LED панелі діагоналлю в 42, 49 та 52 дюйми. Якість сигналу медіа-систем TV та E-poster — HD ready (1280х720).

  Сервісне обслуговування 

  Контролюють роботу внутрішнього телебачення IT-спеціалісти торгівельного центру, а екстрені поломки обладнання вирішують працівники служби експлуатації.

  UPD: 2. 06. 2015

  Головне фото:  www.epicentrk.com.ua

  Відео: YouTube

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: