Технології google-creates-screens-that-will-connect-the-principle-of-lego

  Published on 09.10.2014 | by Мила Марченко

  Google створює екрани, що підключатимуться за принципом Lego

  Компанія Google нібито працює над модульними екранами, які можна буде збирати за принципом конструктора Lego. Задум полягає в тому, щоб взяти кілька невеликих дисплеїв і побудувати один величезний, при цьому зображення на ньому має бути безшовним.

  Над проектом зайнята команда Google X — підрозділ передових досліджень компанії, повідомляє The Wall Street Journal. Зрозуміло, такий масштабний проект має і масштабні проблеми. Одна з основних — створення таких модулів, які дозволили б зробити зображення дійсно безшовним. Якщо при складанні будуть видні межі цих дисплеїв, то якість зображення, само собою, сильно постраждає.

  Видання відзначає, що проект знаходиться на раній стадії і тримається в секреті навіть всередині компанії. Це пов’язано з тим, що проблеми, які належить вирішити інженерам, дійсно дуже масштабні. Крім того, очікується, що модулі дозволять будувати дисплеї не тільки різноманітних розмірів, але і форм.

  Проектом нібито керує Мері Лу Джепсен — співзасновниця, що колись була одним з керівників організації One Laptop Per Child. Зараз вона очолює підрозділ, що займається дисплеями, в Google X.

   news.ua

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: