Освіта school-digital-signage-what-to-expect

  Published on 03.09.2014 | by Мила Марченко

  Шкільний digital signage. Що очікувати?

  Перехід на цифрові технології є просто необхідним для шкіл і вузів в усьому світі. Мультимедіа є найпопулярнішим засобом комунікації нашого покоління. Додання digitalsignage до вашої шкільної/університетської бездротової системи дозволить вам залучити увагу більшої кількості учнів/студентів і збільшити потужність вашого повідомлення.

  Сьогодні вибір цифрових вивісок є доступнішим, ніж кілька років тому, у зв’язку з розширенням ринку і зниженням вартості обладнання і програмного забезпечення, а системи керування контентом багаті і дуже прості у використанні.

  Ось що ви можете очікувати, коли додасте digital signage до шкільної/університетської бездротової мережі:

  # 1. Заощадження грошей

  Digitalsignage можуть допомогти вам заощадити багато грошей на друк. Банери, друкована реклама і плакати можуть бути замінені на набагато привабливіший та ефективніший плоский екран. Digitalsignage також може бути використаний для реклами таких речей, як книжкові ярмарки чи акції книгарень, спеціальні пропозиції обіду, збір коштів та інші заходи, що використовуються, щоб зібрати гроші для навчального закладу чи на інші благодійні цілі.

  # 2. Безпечну систему екстрених повідомлень

  Ваша школа/університет буде більш безпечним місцем для учнів/студентів, співробітників і гостей разом з цифровими вивісками. Подумайте про те, що лише одним клацанням миші надзвичайні попередження та інформація з громадської безпеки можуть бути доставлені на будь-який екран в коридорах, їдальні, вітальні, кампусі миттєво. Ви можете так налаштувати систему, щоб кожен з екранів показував конкретні аварійні маршрути для кожної області. Це допоможе ефективніше скеровувати людей у безпечне місце.

  # 3. Спрощення системи повідомлення про навчальні рішення

  school-digital-signage-what-to-expect-1

  Тримати всі факультети в курсі останньої навчальної інформації та в безпеці може бути досить складним завданням, особливо при великих школах і університетах. З digital signage рішення, що були прийняті в студмістечку або шкільній бездротовій мережі, можна миттєво розмістити на дисплеях у викладацьких холах поруч із розкладами. Таким чином, інформація надається в більш зручній формі, економить час та не перериває напружений графік роботи закладу.

  # 4. Підвищення студентської моралі

  Заохочуйте хорошу поведінку і працьовитість, відображаючи інформацію про нагороди і премії на цифрових вивісках. Студенти/учні, які багато працюють або отримали інші почесті, повинні бути нагородженні та відзначені. Студенти/учні докладатимуть набагато більше зусиль і відчуватимуть себе краще, якщо вони будуть визнані за свою напружену роботу. Показ студентських досягнень, нагород і важкої роботи за допомогою digital signage є відмінним способом підвищення студентського духу і заохочення успішності студентів.

  # 5. Зміцнення громади

  Цифрові вивіски покликаний доповнити традиційну комунікацію, таку як стенди чи внутрішні оголошення. Замість того, щоб просто оголосити результати вчорашнього футбольного матчу чи іншого заходу традиційним внутрішнім зв’язком, ви можете отримати набагато яскравішу реакцію і підвищити дух навчального закладу, якщо покажете гру чи найцікавіші моменти іншого заходу із захопленими уболівальниками. Якщо ви покажете студентам/учням, скільки задоволення вони втратили, не відвідавши гру або іншу подію, то ви матимете набагато більше шансів отримати більше студентів, які візьмуть участь в заході наступного разу. До того ж цифрові вивіски найкраще передають емоції, які добре запам’ятовуються. Отже ви ще й підживете «сарафанне радіо». Хто б міг подумати, що якийсь digitalsignage може допомогти побудувати таку охоплену ентузіазмом шкільну/університетську спільноту.

  # 6. Полегшення навігації

  Система digitalsignage є відмінним способом забезпечити картами вивіски в лобі та інших місцях з інтенсивним рухом, щоб допомогти новим студентам і викладачам, батькам та відвідувачам у пошуку шляху через об’єкт. Якщо у вас великий кампус чи кілька корпусів закладу, то це може бути надзвичайно корисним.

  # 7. Більш інформовані студенти/учні

  school-digital-signage-what-to-expect-2

  Цифрові вивіски забезпечать студентам/учням постійне нагадування про важливі дати (контрольні роботи, тести, екзамени тощо), графіки і зустрічі. З контентом, що весь час блимає і тим привертає увагу до екрану, студенти будуть краще поінформовані і матимуть менше приводів щось пропустити.

  В цілому, digitalsignage є відмінним способом, щоб залишатися на зв’язку з вашими учнями, студентами, викладачами і співробітниками і бути впевненим, що вони отримали інформацію та ознайомилися з нею. Зробіть свій навчальний заклад успішним!

  За матеріалами Secure edge networks blog

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: