Обладнання 12-reasons-to-choose-a-professional-monitor

  Published on 12.09.2014 | by Мила Марченко

  12 причин вибрати професійний монітор

  Незважаючи на схожий зовнішній вигляд, побутові телевізори, ті, які ви можете придбати в місцевому магазині електроніки, не є ідеальними дисплеями для використання їх в якості інформаційного табло.

  Якщо для будинку вони підійдуть, де вони будуть працювати для перегляду фільмів і відеоігор, то для цифрової вивіски потрібен більш надійний дисплей для обробки широкого кола завдань для застосування в найрізноманітніших місцях. Незважаючи на більш низьку ціну, ви не має купувати дисплей споживчого класу для того, щоб отримати максимальну віддачу від інвестицій, вкладених в ваш цифровий дисплей.

  Нижче Ви знайдете список з 12 причин, за якими слід розглянути можливість придбання професійного дисплея для установки для цифрового рішення в якості інформаційного табло.

  1. Години роботи.

  Телевізори — це побутова техніка. Вони створені для роботи протягом 4-6 годин на добу, що становить приблизно середню величину, яку споживач витрачає на перегляд телевізійних передач в день. А багато організацій потребують цифрових дисплеїв для роботи їх в режимі 24/7 (24 години на добу сім днів на тиждень), як, наприклад, ті, які розташовані в ресторанах швидкого обслуговування або в аеропортах. У побутових телевізорів в цій ситуації шанси вийти з ладу через перегрів досить великі. Буде потрібна його заміна, що знизить рентабельність вкладень. Професійні плазмові і РК-дисплеї призначені для безперервної роботи.

  2. Захищеність від зламу налаштувань.

  Так як цифрові дисплеї часто встановлені в громадських місцях, то важливо забезпечити безпеку в місці установки дисплея, щоб стороння людина не змогла змінити настройки, наприклад, змінивши гучність або джерело вхідного сигналу, а також виключити або включити дисплей. Професійні дисплеї можуть запобігти подібного роду втручанню за допомогою таких функцій, як управління кнопкою блокування для запобігання несанкціонованому коригуванню налаштувань дисплеїв, розташованих автономно або в не контрольованих громадських місцях.

  3. Можливість вертикальної або горизонтальної установки.

  Побутові телевізори не призначені для установки як вертикально, так і горизонтально. При вертикальному монтажі телевізор може відчувати «Гравітацію Мура», яка може викликати появу пігментних плям на екрані, а також може зменшитися термін служби лампи. Ця зміна кольору у побутових РК-телевізорів обумовлена тиском в нижній частині екрана, який спотворює вирівнювання поляризаційної плівки. У професійних РК-дисплеїв покращений рідкокристалічний інжекційний метод зберігає тиск в нижній частині екрана на рівні не вище, ніж у звичайних телевізорів або тих, які встановлені в горизонтальному положенні.

  Крім того, в побутових телевізорах не забезпечена циркуляція повітряного потоку для охолодження у вертикальному положенні, що може привести до перегріву пристрою і виходу з ладу раніше, ніж зазвичай. Нарешті, побутові телевізори, як правило, не призначені для симетричної установки, і тому вони можуть бути встановлені поодиноко при монтажі у вертикальному положенні.

  4. Гарантія.

  Побутові телевізори зазвичай постачаються з 1 роком гарантії, яка може бути скорочена до 90 днів або буде визнана недійсною, якщо дисплей використовується в комерційних цілях. Професійні дисплеї на території СНД поставляються із стандартною трирічною гарантією.

  5. Міцний корпус з ударостійким захисним склом.

  Від розбиття матрицю плазмової панелі захищає ударостійке скло, що особливо важливо при установці дисплея в пожвавлених громадських місцях. Це скло практично усуває необхідність у прийнятті додаткових захисних заходів.

  6. Міцність і довговічність.

  Побутові телевізори не призначені для роботи в складних умовах в якості цифрової рекламно-інформаційної системи, як зазвичай це буває. Серед професійних дисплеїв є безліч варіантів для будь-якого середовища, в якому Ви хочете встановити цифрове рішення інформаційного табло. Наприклад, професійні дисплеї часто мають безвентиляторний дизайн, який ідеально підходить для середовищ з високим забрудненням повітря, таких як ресторани швидкого обслуговування, яке може привести до відмови дисплея, піддаючи внутрішні компоненти елементів впливу таких середовищ, як волога і дим.

  Крім того, існують професійні РК-дисплеї, сумісні зі стандартом IP66 (пило- та водонепроникний захист). Вони ідеально підходять для зовнішнього використання на автобусних станціях, заводах, гірськолижних курортах, а також можуть функціонувати як в холодну, так і в жарку погоду.

  7. Можливість розширення та інтегровані роз’єми.

  На відміну від побутових телевізорів, багато професійних РК-дисплеїв збудовані по архітектурі з другою версією слота розширення. У «Слот 2.0» можна встановити додаткові плати, розширюючи можливості застосування професійного дисплея. Ця технологія дозволяє легко монтувати і міняти додаткові плати відповідно до конкретних додатків. Архітектура зі «Слот 2.0» також дозволяє картам з різними входами, в тому числі i5/i7 Plug-In ПК, працювати навіть з найпотужнішими додатками. Професійні дисплеї також пропонують гнучкий дизайн для видалення і повторної установки мультимедійних ПК, які не вимагають демонтажу дисплея, що спрощує обслуговування на місцях і скорочує оперативні витрати.

  8. Кут огляду.

  Професійні дисплеї побудовані за технологією In Plane Switching (IPS), яка не змінює кольору при перегляді з будь-якого кута по всій кімнаті. Однак, деякі побутові телевізори побудовані за технологією Vertical Alignment (VA). І хоча кути огляду у обох панелей близько 178 градусів, зображення на панелі VA буде нижчої якості, кольори будуть показуватися неправильно при погляді під гострим кутом. Принцип емісії світла, що використовується в плазмових панелях, гарантує, що при перегляді з гострого кута кольори не тьмяніють, зберігаючи жвавість і природність. Технологія, що застосовується в професійних плазмових панелях Panasonic, дає можливість насолодитися зображенням високої чіткості, в точності відповідним оригіналу.

  9. Управління пристроєм.

  Управління професійними дисплеями здійснюється через інтерфейс RS232 або по локальній мережі. Давайте припустимо, що магазин має десяток екранів. Ці опції управління дозволяють управляти всіма пристроями з єдиного центру, усуваючи необхідність для людини бігати з пультом дистанційного управління, щоб ввімкнути/вимкнути екрани або налаштувати інші параметри. Для великих мереж управління по RS232/LAN може бути використано для моніторингу сотень і навіть тисяч дисплеїв з центрального офісу. Побутові пристрої не мають такої можливості.

  10. Вбудовані задні динаміки.

  Відсутність бічних виступів, сучасний дизайн з безшовним зовнішнім виглядом дає можливість установки декількох дисплеїв в відеостіну. Це буде особливо важливо, якщо Ви будете показувати контент з аудіо компонентами.

  11.Можливість роботи як сенсорний екран.

  Ваш звичайний побутовий телевізор не в змозі запропонувати сенсорні функції. Є професійні РК-монітори, що поставляються з вбудованою сенсорною панеллю, які створюють ідеальний інструмент для орієнтування в лікарнях і парках розваг, наприклад. Крім того, професійний сенсорний дисплей також може бути використаний як інтерактивний інформаційний кіоск.

  12. Рамка.

  Споживчі РК-телевізори поставляються з широким діапазоном видів рамок: деякі з них яскраві, широкі (пару дюймів), а також корпус може відступати від стіни більше ніж на 13-15 сантиметрів. А професійні дисплеї пропонують дуже тонкі, витончені рамки (часто менше дюйма) і мінімальну глибину корпусу. Тонка рамка дозволяє легко з кількох дисплеїв створити майже безшовну відео стіну. Часто ви будете обмежені тим, куди ви можете встановити дисплей, тож чим менше місця займе екран, тим краще.

  Джерело: Техоргснаб

  Фото: LCD blog

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: