Медицина 3-keys-of-hospital-digital-signage

  Published on 23.08.2014 | by Мила Марченко

  Три ключові моменти ефективної роботи digital signage в лікарнях

  Цифрові вивіски можуть об’єднати лікарів, медсестер, співробітників і відвідувачів по всій лікарні.

  У будь-якому місці: в кабінетах чи в коридорах, кожен може залишатися в курсі подій за допомогою сучасної системи комунікації. Лікарняна мережа Digital Signage складається з екранів в різних місцях по всій лікарні.

  Програмне забезпечення для такої мережі має бути легко керованим не тільки ІТ-персоналом, але і керівниками відділів. Це особливо важливо для лікарень з великою кількістю філій, співробітників і обслуговуваних пацієнтів. Оскільки тоді управління контентом і взаємодія з аудиторією буде більш ефективною.

  Ось чому я вважаю важливим озвучити ці 3 ключових пункти, необхідних для поліпшення управління лікарняними мережами digital signage.

  Такий підхід допоможе поліпшити систему і заощадити гроші!

  1. Вибір цільової аудиторії.

  Серцем цифрових вивісок є цільова аудиторія. Digital Signage дозволяє індивідуалізувати контент, який буде доставлений на екрани мережі. Після розгортання великої лікарняної мережі, можна легко і ефективно публікувати контент як на всіх екранах у всій мережі (екстрене повідомлення), так і тільки в одному відділі або на конкретному екрані (наприклад, повідомлення про навчальний семінар в кімнаті відпочинку). Слід також мати можливість публікувати контент на екранах з зазначеними атрибутами в різних місцях по всій лікарні, наприклад, екрани, розміщені тільки на входах в будівлі.

  Ви повинні використовувати систему управління контентом, щоб ефективно організувати екрани і призначити відповідні елементи управління доступом для декількох користувачів, засновані на тому, який зміст може бути опубліковано в мережі. Всі екрани повинні керуватися централізовано на загальній платформі, враховуючи гнучкість для місцевого контролю.

  2. Автоматизація контенту.

  Щоб зберегти залучення вашої аудиторії, ви повинні підтримувати актуальність вмісту і постійно оновлювати інформацію. За допомогою системи управління контентом, весь процес поставки контенту може бути автоматизований, щоб доставити свіжий контент на екрани, в той же час звести до мінімуму людські помилки і витрати на робочу силу. Тобто це допоможе вам відмовитися від біліше дорогого і временеёмкого методу інформування аудиторії. Робота системи управління контентом в Digital Signage полягає в тому, щоб зробити процес автоматизації змісту більш легким.

  Автоматизація контенту систематизує весь процес потоку контенту, включаючи архіви контенту, презентації, планування, доставку і відтворення. Кінцевим результатом є те, що кожен екран в лікарні стає ефективним, доречним і своєчасним засобом комунікації.

  3. Взаємодія з аудиторією і її вимір.

  Як і інші Digital Signage мережі, лікарняний Digital Signage може залучати свою аудиторію інтерактивністю різними корисними способами. Презентувавши аудиторії взаємодія з Digital Signage, ви не тільки поліпшите їх участь, ви також можете відстежувати і вимірювати аудиторію.

  Взаємодія з цифровими вивісками можливо за допомогою різних засобів, таких як сенсорні технології, мобільні додатки, що дозволяють публіці взаємодіяти з екранами, і анонімні відеоаналітікі. Є також веб-додатки, які дозволяють взаємодіяти з системою далеко від неї самої через соціальні медіа-додатки, такі як Facebook, Twitter і Flickr. У цій новій парадигмі аудиторії – «близька» і «дальня» – зможуть взаємодіяти і будуть сприяти тому, що Digital Signage стане невід’ємною частиною платформи лікарняної комунікації.

  Завдяки правильному плануванню і здійсненню, цифрові вивіски можуть доставити бажану і часто критично важливу інформацію, яка необхідна і для відвідувачів, і для персоналу лікарень.

  Джерело: Secure edge networksblog

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: