Спорт led-globe-fifa-2014

  Published on 17.06.2014 | by Роман Кравченко

  LED сфера вразила футбольних фанів

  Відкриття Чемпіонату світу з футболу 2014 пройшло не тільки в барвистому бразильському карнавальному стилі, але й з використанням сучасних технологій.

  12 червня на церемонії відкриття головної футбольної події в Сан-Паулу глядачі могли спостерігати величезну LED сферу, яка демонструвала привітання на 35 мовах країн-учасниць, а потім розкрилася, мов квітка, перетворившись на сцену для виступу Дженніфер Лопес, Клаудії Лейттем і Pitbull.

  led-globe-fifa-2014-1

  Церемонія тривала 25 хвилин. З коментарів в мережі“Сделали бы в темное время, что бы с фонарями, подсветкой всякой, было бы лучше. От бразильцев ожидал большего, массовки мало, хотя костюмы хорошие, но солнечный свет все испортил”. 

  led-globe-fifa-2014-3

  Але, судячи з фотографій, сонячне світло не сильно вплинув на якість зображення на цифровому глобусі.

  led-globe-fifa-2014-4

  Як пише Digital Signage Tooday, у більшості країн світу побачили творчий підхід до використання незліченних можливостей цифрових вивісок. І якщо тепер у вас запитають, що таке digital signage, ви можете показати їм це.

  led-globe-fifa-2014-5

  У соцмережах багато постів з подібними фотографіями, але до слова, це не перший сферичний digital signage, використаний на Чемпіонаті світу з футболу. У 2006 році в Берліні був створений “Футбольний глобус” висотою в 20 метрів і вагою 60-тонн.

  led-globe-fifa-2014-6

  Його возили 12-ма містами ФРН, в яких проходили ігри чемпіонату. Вдень у ньому проводили виставки, інтерактивні ігри та мультимедійні презентації, присвячені футбольній тематиці, а ввечері в глобусі влаштовували літературні читання, камерні концерти, подіумні дискусії за участі відомих німецьких і зарубіжних діячів культури.

  led-globe-fifa-2014-7

  Ночами, прикрашений оригінальною ілюмінацією, “Футбольний глобус ФІФА” перетворювався на яскраво освітлену земну кулю.

  led-globe-fifa-2014-8

  В 2018 році 21-й Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії. Чекатимемо від сусідів не меншої видовищності!

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , ,


  About the Author

  Директор и основатель LiveBoard - компании-разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности. Основатель конференции и премии Digital Signage UA.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: