Комунікації dispatch-center-ukrainian-railways

  Published on 08.05.2014 | by Александр Мовчанюк

  Відеостіна в диспетчерському центрі Української залізниці

  Перші перемовини з замовником ми провели наприкінці 2011 року. Для ознайомлення та оцінки якості роботи   запропонували використати, як презентаційний варіант, відеостіну розміром 200х150 в холі центрального офісу Української залізниці до Дня залізничника, 4-го серпня.

  Тоді ж ми отримали для попередньої обробки ескізи приміщення споруджуваного диспетчерського центру. У планах було створення диспетчерського центру з використанням двох відеостін в одному приміщенні і селекторної кімнати переговорів в іншому приміщенні. Орієнтовні розміри відеостін: мала відеостіна – 200х120, велика відеостіна – 400х120.

  На етапі пропозиції розглядали кілька різних варіантів по системі відображення: на базі безшовних LED, LCD-панелей великої діагоналі, дисплейних модулів невеликої діагоналі (Christie MicroTiles) і відеокубів (з ламповими і LED-проекторами).

  Однією з основних вимог замовника були мінімальні «шви» між панелями і мінімальна займана площа, тому на «наступний етап» вийшли дисплейні модулі та куби Christie MicroTiles, які дозволяли виконати практично «безшовне» з’єднання (близько 1 мм).

  Пізніше з’явилася ще одна важлива вимога до системи відображення – можливість роботи в режимі 24/7 і простота доступу до елементів системи відображення для профілактичного обслуговування і швидкої заміни елементів у разі виходу їх з ладу.

  В результаті довгих обговорень і наданої замовнику можливості побачити «робочу» відеостіну на Дні залізничника ми прийняли рішення виконати систему відображення інформації із застосуванням саме відеокубів виробництва компанії Christie MicroTiles.

  Після цього була розроблена блок-схема майбутнього проекту та описані всі складові. До складу диспетчерського центру входить:

  Центр моніторингу

  dispatch-center-ukrainian-railways-1У приміщенні знаходяться:

  • оператори (для кожного з операторів окремий ПК з локальним монітором);
  • джерело сигналу загальної інформації;
  • центральний засіб відображення – відеостіна.

  Кабінет керівника

  dispatch-center-ukrainian-railways-2

  У приміщенні знаходиться:

  • один оператор;
  • центральний монітор відображення інформації з можливістю виведення інформації з будь-якого джерела;
  • можливість роздачі прав доступу до інформації.

  Селекторна кімната

  dispatch-center-ukrainian-railways-3

  У приміщенні знаходиться:

  • до 15-ти осіб, учасники селектора;
  • проектор з можливістю виведення інформації з різних джерел, включаючи відеостіну.

  Серверна кімната

  dispatch-center-ukrainian-railways-2-4

  • розміщення центрального відеопроцесора для розподілу інформації та центрального сервера комп’ютерної мережі центру.

  Дотримуючись вимог замовника щодо мінімальної товщини «швів», вибрали Christie MicroTiles відеокуби. Товщина «шва» – 1 мм, можливість роботи – 24/7, номінальний термін служби світлодіодів (светловипромінюючого модуля) – 50 000 годин.

  Розміри відеостін: мала – 2040х1224 мм, велика – 4080х1224мм.

  У селекторній студії було прийнято рішення використовувати проектор Christie LW650 з яскравістю 6500 люмен і екран компанії ScreenInt модель Compact Home Cinema 300х169 MWHT, з сірим полотном для збільшення контрастності.

  Високі технічні дані за дозволом, якістю передачі кольору, а також застосування, як світловипромінюючого модуля – все це дозволило дотриматись вимог замовника.

  Управління відеообробкою і виведенням зображення покладено на видеоконтроллер Christie TVC 1211.

  Christie TVC-1211 може також приймати і відображати до 10 RGB/DVI входів одночасно. При цьому картинка залишається у оператора і паралельно виводиться на відео стіну, в необхідне місце і в необхідному розмірі, найбільш зручному для сприйняття. Оскільки TVC -1211 являє собою мережеву систему – до 100 мережевих клієнтів можуть одночасно відображатися на відеостіні.

  Так само, в Christie TVC 1211 передбачено централізоване управління всіма процесами обробки і розподілу сигналів, функція запису/зберігання нерухомих зображень.

  Система розподілу інформації спроектована на базі обладнання Extron. Оскільки видеоконтроллер знаходився на досить великій відстані від відеостіни, а саме з різницею в три поверхи, було прийнято рішення передавати сигнал по оптоволоконним дротам 4LC MM, використовуючи приймачі-передавачі компанії Extron DVI 104 Tx/Rx.

  Враховуючи вимоги замовника за якістю сигналу і побоюючись можливих втрат при передачі сигналу по VGA дроту, ми використовували для передачі сигналу дріт Skew – Free UTP/1000 із застосуванням перетворювачів компанії Extron TP T 15HD A і TP R 15HD A.

  Для максимальної інформативності відеостіни використовували відеоконтроллер, який дозволяє формувати вікна різного розміру і дозволу в будь-якій частині відеостіни. Також він дає можливість одночасно відображати інформацію з комп’ютерів та інших джерел відеосигналу (камери, відеомагнітофону та ін.).

  Один з виходів контролера підключений до входу проектора Christie LW650, що дозволяє виводити оперативно необхідну інформацію для проведення переговорів і селекторів, при необхідності транслюючи її в IP, використовуючи контролер для трансляції Extron SME 100HD.

  При проектуванні системи візуалізації в селекторній кімнаті переговорів ми передбачили можливість виведення інформації будь-яким зручним способом і з будь-яких джерел, а саме:

  • Optoma AwindWiVGA Wireless dongle – для передачі і підключення по WI-FI;
  • Кабель VGA і HDMI – для підключення портативних пристроїв і ноутбуків.

  dispatch-center-ukrainian-railways-6

  У результаті реалізації цього проекту Українська залізниця отримала можливість оперативно відстежувати і вирішувати багато завдань з контролю та управління cialis fiyat.

  Терміни реалізації проекту (з моменту затвердження і замовлення обладнання): березень 2012 року – жовтень 2012 року.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , ,


  About the Author

  Директор "Медіа-Трейд Україна" — компании-интегратора сложных комплексных информационных и телекоммуникационных решений, дистрибьютора профессионального аудиовизуального оборудования.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: