Комунікації videowall-in-tvnews-studio-1-plus-1-9

  Published on 18.04.2014 | by Александр Мовчанюк

  Відеостіна в новій студії телеканалу 1+1

  videowall-in-tvnews-studio-1-plus-1-uk-1Система візуалізації для студії новин українського телеканалу «1 +1», що входить в найбільший медіа-холдінг Украіни — «1 +1 медіа», — один з масштабних проектів нашої компанії.

  Перші попередні перемовини були проведені в кінці 2011 року. Тоді ж були отримані для попередньої обробки й ескізи приміщення студії новин. Орієнтовна площа відеостіни для відображення мультимедіа інформації планувалася близько 28 м2.

  Вимушений тайм-аут на час будівництва студії і проведення оздоблювальних робіт (телеканал переїжджав в нову будівлю) дозволив підійти до питання вибору застосовуваного устаткування без поспіху і більш детально, враховуючи всілякі нюанси роботи телеканалу.

  videowall-in-tvnews-studio-1-plus-1-uk-2На етапі пропозиції було розглянуто кілька різних варіантів по системі відображення – на базі безшовних LED LCD панелей великої діагоналі, дисплейних модулів невеликої діагоналі (Christie MicroTiles) і відеокубів (з ламповими і LED-проекторами). Одним з основних вимог Замовника були мінімальні «шви» між панелями, тому на «наступний етап » вийшли дисплейні модулі та куби – всі вони дозволяли виконати практично «безшовне» з’єднання (близько 1 мм).

  Пізніше з’явилася ще одна важлива вимога – мінімальна кількість «швів» в системі відображення, а також можливість роботи в режимі 24/7.

  В результаті довгих обговорень і наданої Замовнику можливості побачити «робочу» відео стіну на телеканалі Antena 3 (Іспанія) – було прийнято рішення виконати Проект, застосовуючи, як системи відображення інформації, саме відеокуби виробництва компанії Christie .

  videowall-in-tvnews-studio-1-plus-1-uk-4Опис системи:

  – відеостіна 9,6х2,9 м, площею 27,8 м2, виконана в радіусному виконанні і складається з 18 відеокубів з діагоналлю 72” (182,88 мм) в конфігурації 6х3;

  – відеокуби, дотримуючись вимог Замовника щодо мінімальної товщини і кількості «швів», обрані з максимально можливою діагоналлю 72” від лідера в області відеопроекційної техніки – компанії Christie – серія Entero LED (1920×1200). Товщина «шва» – 1 мм. Можливість роботи – 24/7. Номінальний термін служби світлодіодів (світловипромінюючого модуля) – 50 000 годин.

  Високі технічні дані в роздільній здатності, якість передачі кольору, а також застосування як світловипромінюючого модуля світлодіодного проектора – все це дозволило дотриматися вимоги до місця розміщення обладнання – телестудія.

  Управління відеообробку і виведенням зображення покладено на відеопроцесор Christie Spyder X20 – 0808.

  Оскільки відеопроцесор Spyder X20 відрізняється унікальними властивостями:

  – включає в себе матричний комутатор з функцією моніторингу джерел;

  – аналогово-цифрове перетворення черезрядкового сигналу в прогресивний;

  – мегапіксельна смуга частот;

  – підтримує функції блендінгу, управління вікнами;

  – мікшування і масштабування для зміни формату джерела (дозвіл, формат, частота кадрів);

  – виведення на будь-який пристрій призначення.

  Так само, в відеопроцесорі Spyder X20 передбачено централізоване управління всіма процесами обробки і розподілу сигналів, функція запису/зберігання нерухомих зображень.

  videowall-in-tvnews-studio-1-plus-1-uk-5Так як умови роботи системи припускають роботу у «прямому ефірі» і, можливо, в режимі 24/7, було прийнято рішення виконати резервування (дубляж) одного з основних модулів. Для цього був встановлений додатково ще один відеопроцесор аналогічної конфігурації . Всі сигнальні ланцюга так само були продубльовані і за допомогою високоякісних електронних комутаторів (Extron). Особливістю була можливість задіяти другий відеопроцесор протягом дуже короткого часового відрізку без додаткової дротової перекоммутації.

  Термін реалізації проекту (з моменту затвердження і замовлення обладнання): червень 2012 року – січень 2013 року.

  videowall-in-tvnews-studio-1-plus-1-uk-6У результаті реалізації проекту, студія новин каналу «1+1» має одну з найбільших і найкрасивіших систем відображення відеоінформації. Розміри, можливості і якість відображення дозволяють реалізувати всі поточні і майбутні відеопроекти медіа-холдингу «1+1 медіа».

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , , , ,


  About the Author

  Директор "Медіа-Трейд Україна" — компании-интегратора сложных комплексных информационных и телекоммуникационных решений, дистрибьютора профессионального аудиовизуального оборудования.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: