Обладнання RTC01-TDTW-Kontron-Fig2_original_large

  Published on 07.04.2014 | by Сергей Шевченко

  Альянс Інтелектуальних Систем від Intel

  Зробіть ваші вбудованні рішення розумнішими завдяки високій продуктивності, керованості,  комунікабельності та безпеці.

  200+ учасників і 2500+ рішень і продуктів.

  Учасники Intel Intelligent Systems Alliance (Альянсу Інтелектуальних Систем від Intel) надають обладнання, програмне забезпечення, програмно-апаратні засоби, інструменти та послуги з системної інтеграції.

  Використовуючи ці кошти, розробники і системні інтегратори здатні взяти на себе провідну роль у впровадженні інтелектуальних систем.

  intel-intelligent-systems-alliance-2

   

  Список членів і каталогу продуктів

   

  Каталог продуктів для Digital Signage

   

  Intel Intelligent Systems Alliance це:

  intel-intelligent-systems-alliance-1

  Одна з найвідоміших і надійних світових екосистем – більш ніж 200 членів Intel Intelligent Systems Alliance володіють передовими рішеннями для широкого кола галузей промисловості. Партнерство з учасниками Альянсу може допомогти вам знизити ризики і витрати на розробку рішень.

  Передові рішення — учасники Intel Intelligent Systems Alliance користуються раннім доступом до продукції Intel, тестовим платформам і проектно-конструкторської документації, а також інженерним супроводом Intel на всіх етапах розробки. Це допомагає впроваджувати інновації та новітні технології, щоб дати вам можливість бути попереду ваших конкурентів.

  Швидший час виходу на ринок — члени Альянсу тісно співпрацюють з Intel і один з одним, щоб забезпечити оптимізовані, сумісні зі стандартами, рішення на базі новітніх процесорів Intel. Їх вивірені і протестовані продукти означають для вас швидкий вихід на ринок.

  • Експертиза у проектуванні та розробці — досвід членів Альянсу в роботі з архітектурою Intel може дати вам значну фору при власному проектуванні та розробці.

  Вибір — більше 2500 рішень на базі компонент і технологій Intel, починаючи з рівня плат і ПО, закінчуючи повністю інтегрованими системами з будь-яким рівнем продуктивності та форм-факторів.

  Підтримка довгих життєвих циклів — 7-річна розширена підтримка життєвого циклу компанії Intel для вбудованих процесорів і чіпсетів захищає ваші інвестиції.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Специалист по применению продукции Intel.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: