Обладнання led-efficiency-increases-and-price-decreases

  Published on 25.03.2014 | by Мила Марченко

  LED-технології: ефективність світлодіодів підвищується, а ціна знижується

  Технологічні вдосконалення для загального світлодіодного освітлення сприяють підвищенню надійності та ефективності роботи LED-ламп, які стають більш доступними з кожним днем.

  LED- технології сьогодні набувають все більшого поширення по всьому світу. При цьому фахівці відзначають, що ефективність світлодіодних ламп продовжує збільшуватися, а ціна при цьому зменшується. У міру зростання ефективності споживання електроенергії в житловому секторі поступово знижується. Хоча початкова ціна на ефективніші технології поки ще вище в порівнянні з традиційними лампами розжарювання. Значна економія досягається за рахунок більш тривалого терміну використання світлодіодної лампи, і це не межа.

  Стандарти освітлення, прописані в Законі про енергетичну незалежність і безпеку в 2007 році (Energy Independence and Security Act of 2007), вплинули на загальні вимоги до освітлення, в першу чергу це стосується ламп, що використовуються в житловому секторі. Так, наприклад, в США цей закон встановив вимогу для всіх ламп з гвинтовим цоколем збільшити ефективність роботи і знизити потужність на 25% в 2013 році і на 65% в 2020 році. Крім того, з 1 січня 2014 року на території Америки не виробляються лампи розжарювання в 60 і 40 Ватт. Замість цього закон передбачає виробництво більш ефективних ламп, які також зможуть замінити лампи розжарювання в 75 і 100 Ватт, які були зняті з виробництва в США протягом останніх двох років.

  На думку фахівців , в період з 2014 по 2020 роки акцент буде робитися на широке використання галогенних ламп, які на сьогоднішній день відповідають встановленим стандартам для загального освітлення. Після 2020 року їм на зміну прийдуть світлодіоди, які до цього часу повинні стати ще доступнішими і високоефективними. До того ж, в 2020 році в силу вступлять нові стандарти, які просто не зможуть витримати галогенні лампи.

  Стандартні лампи розжарювання в 60 Ватт дають тільки 16 Люмен на 1 Ватт, володіючи середньою тривалістю роботи в 1000 годин. Галогенні лампи тієї ж потужності можуть видавати 20 Люмен на 1 Ватт. Компактна люмінесцентна лампа забезпечує близько 67 Люмен на 1 Ватт і може працювати майже в 10 разів довше. Світлодіод в даний час може видавати близько 83 Люмен на 1 Ватт і працювати в 30 разів довше , ніж традиційні лампи розжарювання.

  LED-технології удосконалюються з кожним днем, що призводить до поступового зниження їх вартості, підвищення надійності роботи та ефективності і зниження енергоспоживання. Фахівці прогнозують, що до 2020 року світлодіоди зможуть видавати більше 150 Люмен на 1 Ватт.

  Джерело: GreenEvolution

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: