Розваги eurovision-2014-will-surprise-brilliant-scene-and-lcd-videowall

  Published on 27.03.2014 | by Мила Марченко

  «Євробачення 2014» здивує діамантовою сценою і РК-відеостіною

  Організатори «Євробачення 2014», яке пройде в датському Копенгагені на початку травня, збираються дивувати глядачів так званою діамантовою сценою і РК-відеостіною.

  Шоу пройде на своєрідному острові, на місці, де розташований великий ангар. Поки там нічого немає, крім голої бетонної підлоги. Самої сцени поки ще немає, проте є її 3D-модель.

  Останнім часом організатори конкурсу відмовляються від використання в шоу громіздких конструкцій, замінюючи їх LED-моніторами. У нинішньому році Копенгаген вирішив здивувати публіку РК-відеостіною, яка відкриє нові можливості перед постановниками.

  «На LED-сцену створюватиметься проекція, до того ж будуть використовуватися світлові прилади, таким чином, кожен номер буде виглядати унікальним», – уточнила Ольга Саламаха. Вона додала: «Оскільки символом «Євробачення» є синьо-блакитний діамант, світло і сценічні спецефекти нагадуватимуть сяйво алмаза».

  Щоб максимально показати все, що відбувається на сцені, в грін-рум і за лаштунками, для трансляції будуть використовувати 23 телекамери. Як і минулого року, акцент при розробці євровізійних сцени зроблений на зближенні глядачів і артистів. Прямо в залі буде розташовуватися грін-рум, що також згуртує конкурсантів і публіку.

  Міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2014» пройде в Копенгагені на сцені B & W Hallerne на Refshaleoen під девізом «Приєднуйтесь до нас» (Join Us). Півфінали будуть організовані 6 і 8 травня, фінал – 10 травня. Всього в пісенному форумі візьмуть участь 37 країн.

  Джерело офіційний сайт Євробачення

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: