Екологія earth-hour-media-facade-novy-arbat

  Published on 30.03.2014 | by Мила Марченко

  Година Землі на медіафасадах Нового Арбату

  Підсвітка більше ніж 400 будівель та споруд Москви згасла сьогодні на 60 хвилин в рамках міжнародної екологічної акції “Година Землі”.

  Суть акції полягає в тому, що в один і той же час (останню суботу березня о 20:30 за місцевим часом) на одну годину люди по всьому світу добровільно відключають світло. А на будинках, які є символами тих чи інших країн, гасне зовнішня декоративна підсвітка.

  earth-hour-media-facade-novy-arbat-01

  Година Землі – це щорічна міжнародна екологічна акція Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), яка спрямована на привернення уваги жителів планети до проблеми зміни клімату, а також це наймасовіша акція в історії людства. Тільки в минулому році її підтримало 150 країн, близько семи тисяч міст і понад двох мільярдів чоловік, у тому числі 16 мільйонів росіян. Росія бере участь в “Годині Землі” з 2008 року.

  Енергоспоживання в Москві в Годину Землі заощадило понад 1,5 мільйонів рублів, повідомляють РІА Новини.

  earth-hour-media-facade-novy-arbat-02

  «Справа в тому, що її [електроенергії] споживання мінімальне, так як в освітленні міста та архітектурно-художній підсвітці ми використовуємо виключно енергозберігаючі технології… Наприклад, на медіафасадах Нового Арбату, які складаються з світлодіодних трубок, можна демонструвати різні відеоролики. Сьогодні був змінений сценарій і вперше був показаний хвилинний відеоролик, присвячений годині Землі», – поділився Павло Лівінський, голова паливно-енергетичного департаменту Москви.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: