Виставки IMG_3452

  Published on 21.03.2014 | by Роман Кравченко

  Digital Signage Expo 2014

  Нарешті вийшло виділити час, щоб розібрати фотографії та відео з виставки в Лас-Вегасі.

  Digital Signage Expo 2014 — це найбільша в світі міжнародна виставка цифрової реклами і цифрових аудіо-візуальних технологій і мереж. Цього року мені вдалося там побувати і подивитися на все своїми очима і через об’єктив камери. Отже, запрошую Вас пройтися зі мною по павільйонах.

  На вході в приміщення відвідувачів вітали статичні стенди.

  IMG_2610

  Зареєструватися і роздрукувати квитки можна було самостійно – всі умови для цього організатори передбачили.

  IMG_2626

  З незвичайних моментів в організації заходу я б зазначив Social Wall – комплекс дисплеїв, які не тільки транслювали динамічну картинку вітання і логотип виставки, а й показували розміщення в соцмережах фотографії та записи за відповідними хештегом (#DSE2014, наприклад).

  Ось такі брендовані сумки можна було безкоштовно взяти на вході у виставкові павільйони. Як виявилося, це дуже зручно, – складав туди роздаткові матеріали.

  IMG_2872

  Samsung презентував в основному багатодюймові дисплеї.

  IMG_2882

  IMG_2900

  Приємне враження залишили інформаційно-навігаційні тачдисплеї.

  Вигнуті екрани були в тренді на DSE 2014. 

  Як великі (105″), так і маленькі (40″).

  IMG_3386

  Доки одні відвідувачі розглядали вивіски, інші розважалися, граючи в цифровий аерохокей, де перешкодою для шайби були цілком реальні банки з Редбуллом.

  Не менш цікаво виглядала концепція віртуального примірювання одягу. Але, здається, на виставці представили демо-версію проекту, тому що, коли інші відвідувачі намагалися протестувати службу, то на них вона не працювала. Але, погодьтеся, виглядає все це вражаюче.

  Серед плоских екранів об’ємом виділялася сфера з відеопроекцією глобуса. В країнах Азії та Сполучених Штатах, наприклад, такі технології вже не дивина і широко використовуються в основному у сфері освіти вже не перший рік.

  IMG_3291

  Досить часто зустрічалися об’єкти з безконтактним керуванням зображенням.

  На DS Expo 2014 можна було протестувати автомат з сенсорною поверхнею. Я теж перевірив його роботу. Дуже зручно, легко і приємно.

  Немножко “зелёных технологий”. 90% соискателей работы выбиирают сегодня экоориентированные компании, так утверждают создатели этого проекта. Они предлагают сохранять экологию планеты, уменьшая количество выброшеного пластика. Для этого для начала достаточно просто пополнить свою бутылку водой из вот такого “автомата”. В Киеве подобную роль выполняют бюветы.

  Трошки “зелених технологій”. 90% претендентів на роботу вибирають сьогодні екоорієнтовані компанії, так стверджують творці цього проекту. Вони пропонують зберігати екологію планети, зменшуючи кількість викинутого пластика. Для цього спочатку достатньо просто поповнити свою пляшку водою з ось такого “автомата”. У Києві подібну роль виконують бювети.

  эко

  Побачив ось таку штуку і не зміг пройти мимо, не скорчивши пики. Ця система зчитує емоції людини, визначає стать і вік.

  IMG_3174

  IMG_3162

  IMG_3160

  Серед LED-дисплеїв виділялися “циліндри”. А що, дуже зручно для рекламодавців!

  Рішення digital signage для аеропортів. Особливість цих дисплеїв полягає в великій діагоналі, яскравості переданого зображення і вузькій рамці.

  IMG_3029

  Це з категорії “Контент”. Приклади погоди.

  Холодильник з прозорими дверцятами, які до того ж виступають в ролі дисплея. Вбудована веб-камера допомагає збирати статистику перегляду реклами, її видно на моніторі зліва.

  Одна з найцікавіших зон на Digital Expo – Зона інновацій.

  IMG_3339

  Тут вам і система виявлення “гарячих зон” для розміщення об’єктів digital signage,

  IMG_3396

  IMG_3395

  IMG_3392

  і маленькі відеоплеєри, які більше схожі на флешку,

  IMG_3400

  і “відеотаксофон”.

  IMG_3084

  На деяких дисплеях йшла трансляція Олімпіади в Сочі. 🙂

  IMG_3207

  Ще трохи аналітики від компанії X2O.

  IMG_3256

  IMG_3260

  Яскраве рішення – корпуси для планшетів.

  IMG_3298

  IMG_3312

  Цифровий папір для фотографій,

  IMG_3328

  для цінників

  IMG_3334

  IMG_3333

  і для дороговказів.

  IMG_3345

  Використовувати цифровий папір на цінниках дуже зручно, екологічно і економічно. Наприклад, якщо змінилася ціна на якийсь товар, то не потрібно передруковувати цінники, витрачаючи папір, фарбу, електроенергію на роботу принтера, комп’ютера, не потрібно відправляти співробітника прибирати старі і ставити нові, досить просто в програмі управління цінниками змінити цифру і вона автоматично зміниться по всій мережі магазинів. Так само і з картою метро: якщо робити її з електронного паперу, то не доведеться кожного разу виділяти божевільні суми грошей на перероблення карт і покажчиків через те, що, припустимо, побудували нову станцію метро або у зв’язку з Євро вирішили дописати назви станцій англійською.

  IMG_3346

  Веселі кнопки для інтерактивних рішень.  
  IMG_3330

  IMG_3337

  LED-реклама на дахах таксі.

  IMG_3364

  Цифровое меню. Дуже зручна штука!

  Зазначу основні тренди виставки. Серед найпопулярніших технічних характеристик digital signage на DSE 2014 я б назвав розмір (великі і маленькі екрани) і форму (вигнуті всередину і назовні по ширині та довжині). Тенденція збільшення розміру LCD-панелей спостерігається вже давно, але на виставці це було особливо помітно. Великоформатні дисплеї є прямими конкурентами проекторних рішенням і відеостіною і виграють у них по надійності, енергономічними і бюджетності. З плином часу технології розвиваються, з’являються більш зручні рішення, а вартість їх, навпаки, зменшується.

  Ще багато цікавого було на виставці, але про все не розкажеш. Якось виділю час і напишу про digital signsge в самому Лас-Вегасі.

  Дякую за увагу! Сподіваюся, вам сподобалося.)

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Директор и основатель LiveBoard - компании-разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности. Основатель конференции и премии Digital Signage UA.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: