Published on 20.03.2014 | by Роман Кравченко

  Крутий 3D-меппінг на баскетбольному майданчику

  8 березня 2014 року Quince Imaging об’єдналися з Cleveland Cavaliers, щоб створити єдиний у своєму роді проекційний дисплей.

  Поєднавши технології 3D-меппінгу і відеоконтенту, виробленого для Cavs командою QTV і Think Media, Quince перетворила поверхню баскетбольного поля і навколишні екрани в захоплююче відеосередовище.

  58-new

  Відеоконтент був приведений у відповідність з дизайном графічних елементів на баскетбольному майданчику Cavs за допомогою останньої редакції Pandoras Box версії 5.5 і нещодавно випущеної версії Warper.

  Система складалася з 16 HD проекторів, які були стратегічно розташовані в чотирьох різних секторах над ареною амфітеатру, і створювали простір у 3600×1878 пікселів. Потужні медіа-сервери змішували різні зображення, що надходили з кожної системи, таким чином створюючи гігантський тривимірний “кіноекран” на майданчику.

  Фани відреагували миттєво — їх твіти виводилися в режимі реального часу на двох проекційних екранах 16”х28”, що висіли високо під куполом арени.

  HF-PI

  Більше відео можна переглянути на сайті NBA.

  За матеріалами Quince Imaging

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Директор и основатель LiveBoard - компании-разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности. Основатель конференции и премии Digital Signage UA.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: