Розваги Рождение Венеры (фрагмент) Сандро Боттичелли

  Published on 26.03.2014 | by Мила Марченко

  Київська галерея готує мультимедійну виставку Ренесансу

  Прем’єра мультимедійної виставки «Ренесанс: епоха геніїв» відбудеться  28 березня в галереї «A-Gallery» (ТРЦ «ART MALL»).

  Завдяки інноваційним технологіям вперше в єдиному виставковому просторі будуть зібрані роботи найбільш визначних шедеврів десяти найвідоміших майстрів епохи Відродження.

  Ці картини, що знаходяться у численних музеях різних країн світу, постануть перед глядачем у вигляді мультимедійної постановки, що складається з епізодів, кожен з яких присвячений творчості одного з геніїв Ренесансу. Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаель, Сандро Боттічеллі, Тіціан, Караваждо – ось неповний список тих, чиї роботи глядачі зможуть оцінити завдяки унікальній цифрової проекції, створеної на основі інноваційної технології A-Sense.

  DSC_0610Потужний сервер синхронізує численні зображення зі звуком і проектує образи на стіни галереї, які від підлоги до стелі перетворюються в єдиний величезний мультимедійний екран.

  Загадкова «Джоконда» пензля да Вінчі, «Народження Венери» Боттічеллі, бездоганні мадонни Рафаеля, страхітлива «Медуза» Караваджо, фрески Сікстинської капели, створені Мікеланджело, міфологічні алегорії, релігійні сюжети, портрети відомих вельмож і красунь епохи Ренесансу – всі ці образи заповнять простір галереї, змінюючи один одного і залишаючи неповторну гаму вражень.

  Картини, гравюри і графіка буквально оживуть на очах відвідувачів завдяки особливостям проекції, анімації, цифровим спецефектів, а також музичному супроводу, яке включає в себе різні композиції – від автентичних мелодій XV сторіччя до сучасної інтерпретації відомих класичних творів.

   

  Джерело: газета «День»

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: