ТРЦ 110223094736774327702393

  Published on 17.02.2014 | by Мила Марченко

  Найбільший екран в Європі

  Найбільший екран в Європі площею 770 м² з унікальним інтерактивним контентом знаходиться в Сумах на фасаді нового торгово-розважального центру «Мануфактура».

  Проекційне обладнання, яке складається з 6-ти проекторів Christie LX1500, дозволило повністю покрити екран 70×11 метрів цільним відео-потоком. До слова, наявність такого класу обладнання в такій кількості, також не має аналогів в Україні. Проект був розроблений рекламним агентством Royal Advertising і встановлений восени 2013 року.

  В основі сюжету — зображення «ідеального міста», що складається із зон, присутніх в «Мануфактурі»: дитячого містечка, кафе, ресторанів, атріумів, кінотеатрів та супермаркетів.

  the-largest-screen-in-europe

  Гіперболізована візуалізація «ідеального міста», зображеного на банері, протягом дня статична. Але ввечері «місто» оживає. За рахунок детальної моделі, кожен елемент зображення приходить в рух, відповідне його суттю та змістом. Проекційне обладнання дозволяє об’єднати до 50 окремих відеопотоків в єдину закінчену сцену.

  У «ідеальному місті» передбачено 3 фрейма, природно вписаних в загальну картину, на які можливе проектування довільного контенту, наприклад, рекламного характеру.

  Не дивно, що поява такого високотехнологічного носія з інтерактивними візуальними ефектами в Сумах викликала величезний інтерес серед місцевих жителів. За даними обласного управління ДАІ, в місті вперше за останні два роки був зафіксований автомобільний затор.

  За матеріалами сайту Royal Advertising 

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: