Реклама jhhvdkyp4k9dno5e

  Published on 24.02.2014 | by Мила Марченко

  Перший медіафасад скоро з’явиться в Єкатеринбурзі

  Цього літа в столиці Уралу повинен буде з’явитися принципово новий тип динамічної зовнішньої реклами, який додатково прикрасить і підсвітить місто а з часом, можливо, і повністю витіснить з його вулиць різномастні рекламні постери і розтяжки.

  Містобудівна рада Єкатеринбурга погодила розміщення рекламно-інформаційного медіафасаду на східній стіні офісної будівлі, розташованій на вулиці Малишева, 36.

  Досвід використання медіафасадів як елементів зовнішньої реклами та підсвічування висотних міських будівель в Росії вже мають Москва і Сочі. Незабаром до цих міст приєднається і Єкатеринбург, який по праву називають третьою російською столицею.

  Медіафасад являє собою своєрідну решітку з пластико-алюмінієвих пластин зі світлодіодами, закріплену на стіні будівлі. Вся ця ажурна конструкція не заважає огляду з внутрішніх приміщень будівлі, а зовні виглядає, як повноцінний екран, на який виводиться різноманітне текстове, графічне і відеозображення. Виглядає все це дуже яскраво і красиво не тільки в темний час доби, але і в денний час, так як яскравість зображення на медіафасаді регулюється залежно від ступеню природного зовнішнього освітлення. Таким чином, можливості медіафасадів відкривають для великих мегаполісів, таких як Єкатеринбург, абсолютно нові можливості в плані зміни іміджу, зовнішнього оформлення й естетичного сприйняття міського простору.

  Поява медіафасаду на офісно-адміністративній будівлі в центрі Єкатеринбурга стане для столиці Уралу новим кроком у справі залучення на ринок зовнішньої реклами цивілізованих форм і способів її подачі. У разі, якщо цей досвід буде визнаний вдалим, медіаекрани в майбутньому з’являться і на інших висотних будівлях, які не є, зрозуміло, пам’ятниками архітектури та об’єктами культурної спадщини.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: