Технології 2669b27a2cd12e738e7b1ed40f796bf8462d2310

  Published on 09.01.2014 | by Мила Марченко

  Сенсорні дисплеї на базі срібних нановолокон

  Компания 3M ооголосила про створення спільного підприємства з технологічним стартапомCambrios Technologies. В анонсі нового СП наголошується, що воно буде виробляти сенсорні екрани, що базуються на звичних технологіях: металевій сітці і сенсорній плівці ITO. Однак головним його завданням стане розгортання виробництва дисплеїв, в яких чутливість до натиснення буде реалізована за допомогою срібних нановолокон.

  Cambrios Technologies отримала популярність завдяки просуванню технології електропровідних наночорнил, що містять найдрібніші срібні нитки. Створений з їх допомогою сенсорний інтерфейс на дисплеї не вимагає додаткових датчиків і легше інтегрується з широким колом додатків. Наночорнила, що наносяться на полімерну основу, мають високу прозорість, забезпечуючи поліпшену яскравість і насиченість зображень. Опір сенсорного екрану можна налаштовувати відповідно до потреб індивідуальних додатків, забезпечуючи різний час відгуку.

  dfhbfgnhg

  Додатковою перевагою нової сенсорної технології є її універсальність. Срібні наночорнила можна наносити як на невеликі екрани смартфонів, так і на великоформатні телевізійні дисплеї, а також на криволінійні поверхні.

  “Компьютерний огляд”

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: