Музеї GWB-Presidential-Library

  Published on 14.01.2014 | by Мила Марченко

  Інтерактивні технології в президентській бібліотеці та музеї

  У президентській бібліотеці та музеї Джорджа Вокера Буша — 43-го президента Сполучених Штатів — відвідувачі можуть спробувати змінити хід історії, використовуючи цифрові аудіовізуальні технології.

  bush05

  Музей Джоржа Буша-молодшого – вже тринадцятий офіційний президентський музей в США і третій в Техасі. Від інших він відрізняється тим, що це – перший заклад такого типу, відкритий в епоху iPad-ів, експозиції якого наповнені сучасними новинками, десятками фільмів і інтерактивними експонатами.

  Заклад знаходиться на території студентського містечка Південного методистського університету та заманює відвідувачів можливістю зробити вибір за допомогою інтерактивних наборів по Іраку, урагану Катріна і не тільки.

  Freedom_Hall_video

  Великі екрани нагадують про день падіння веж-близнюків в Нью-Йорку і вторгненні в Ірак

  Акцентувати увагу на особливостях експозицій, присвячених джорджебушевській політиці ми не будемо – про це ви можете самі почитати, перейшовши за посиланням на оригинали статей. Додамо тільки, що експозиції музею не приховують кризи і невдач стратегій американського президента, в котрого в Багдаде (Ирак) кидали черевиками.

  09-GeorgeWBushPresidentialCenter-DefendingFreedomTable-TheFlashList-2000

  Мультитач поверхня  Defending Freedom Table дозволяє відвідувачам підтягнути інформаційні материали, відео і карти, як на великому планшеті

  За даними NBC news, проект бібліотеки Буша-молодшего був розроблений деканом факультету архітектури Ельського університету, і обійшовся в 250 мильйонів доларів. Це робить його самим дороговартим серед собі подібних. 

  Для порівняння: на протилежному кінці плеяди знаходяться президентська бібліотека Франкліна Делано Рузвельта – одного з найбільш видатних президентів США. Вартість – шість  мільйонів доларів.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: