Published on 28.01.2014 | by Мила Марченко

  Відеостіни розширюють уявлення про інтерактивні технології

  Новим кроком на шляху розвитку інтерактивних систем стала відеостіна Digital Wall, представлена ​​Wisconsin Institutes for Discovery. Виробник цифрової стіни, компанія Zebradog, розробили її спільно з компаніями Float4 і RealMotion.

  Інтерактивні системи протягом довгого часу знаходилися в “зародковому” стані, обмежуючись тільки використання всім відомого маніпулятора “миша”. Але, у зв’язку з недавнім сплеском розвитку інформаційних технологій та електроніки, інтерактивні системи почали бурхливо розвиватися, вбираючи в себе всі найсучасніші технологічні нововведення і переходячи на абсолютно новий якісний рівень. І наступним кроком на шляху цього розвитку стала Digital Wall, представлена ​​інститутом Wisconsin Institutes for Discovery.

  Кожного разу, коли ми заходимо всередину великої будівлі такої, як лікарня, школа, університет, то наш розум стає буквально пригнічений масштабом оточуючих його речей. Це відбувається у зв’язку з психологічними особливостями людського розуму, який за замовчуванням нормально сприймає тільки речі, зіставні з близьким до людини масштабами.

  giant-digital-wall

  І це якраз той самий випадок, коли інтерактивні технології можуть надати людям неоціненну допомогу.

  Вся інформація, починаючи від планів будівлі і закінчуючи особливо важливими повідомленнями, може бути показана на цифровий стіні, встановленої неподалік входу в будівлю.

  Використовуючи люб’язно надану цією стіною інформацію, людина крім того, що користується цією інформацією, також перемикається на звичний їй масштаб речей. Тепер поняття “Загубитися у величезній будівлі” стає частиною минулого.

  Згідно виробникові відеостіни Digital Wall, компанії Zebradog, ця стіна творилася ними спільно з компанією Float 4 і RealMotion, які розробляли для неї користувальницький інтерфейс, заснований на простих і природних для кожної людини діях.

  У 2011 році за габаритами і багатомегапіксельних роздільної здатності Digital Wall була найбільшою інтерактивною поверхнею у світі.

  За матеріалами AVclub

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: