Published on 20.12.2013 | by Мила Марченко

  WILLIE — міський транспорт майбутнього

  Дизайнер Тед Орловскі представив свій концепт автобуса «Willie», що перетворює нудний і звичайний міський транспорт в
  щось дійсно фантастичне, що в буквальному сенсі змусить міський рух заграти новими фарбами.

  Особливістю звичайного на перший погляд автобуса, за словами автора, є те, що вся його органічна конструкція дозволяє «передати уявлення неспокійної енергії, яка намагається розірвати рамки реальності і просочитися в наш нудний світ через скло».

  Функцію скла в даному випадку виконують гігантські LCD екрани. Навіть звичайна реклама виглядає на такому склі як щось нове і приголомшливе.

  LCD скло тут демонструє не лише декоративні можливості, а й виконує цілком потрібну функцію: на ньому, наприклад, виводиться розклад автобуса й інформація про його наступну зупинку.

  На жаль, Willie – це всього лише концепт, і мови про можливість введення подібного міського транспорту на наші нудні й сірі міські вулиці поки не ведеться. Але було б чудово!

  Тед Орловскі каже, що технології, необхідні для виробництва таких дисплеїв, вже знаходяться в масовому виробництві, залишилося їх тільки адаптувати.

  Джерело: www.wired.com

   WILLIE — городской транспорт будущего WILLIE — городской транспорт будущего WILLIE — городской транспорт будущего WILLIE — городской транспорт будущего WILLIE — городской транспорт будущего WILLIE — городской транспорт будущего WILLIE — городской транспорт будущего

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: