Published on 06.12.2013 | by Мила Марченко

  Цифрові вивіски в бізнес-центрі Ла-Дефанс у Парижі

  Digital Dream — так  назвали комплекс цифрових вивісок, установленних Clear Channel Play  по кругу на трьох поверхах холу паризького торгового центру Les 4 Temps в бізнес-районі Ла-Дефанс. Цей проект безпрецедентний в його стратегічному вимірі і з технічного утримання.

  Clear Channel Play переглянула способи розміщення цифрових вивісок в громадських місцях: 250м² ​​світлодіодних панелей, які оточують відвідувача з усіх боків, створюють унікальний поетичний зміст стратегії збагачення досвіду покупок і служать ексклюзивним засобом масової інформації для брендів https://francepharmacie.fr/acheter-generique-cialis/.

  Тепер головний зал Les 4 Temps вітає відвідувачів великим вертикальним цифровим світлодіодним модулем в оточенні візуальних панелей на звивистих балюстрадах трьох поверхів.

  3_ditigal-dream

  Для того щоб завершити цей захоплюючий проект, був створений унікальний канал аудіосистеми для цифрових вивісок мережі, що виявилося не так-то легко, враховуючи величину простору і галасливу обстановку, в якій передане повідомлення повинно бути зрозумілим і приємним. Крім того, потрібно було так поставити звук, щоб забезпечити його рівномірне поширення на всіх трьох поверхах, але з особливою ретельністю на третьому поверсі торгового центру, де знаходяться ресторани, і звучання динаміків не повинно втручатися в розмови за столами.

  За оформлення видачі звуку в цифрових вивісках Digital Dream в Les 4 Temps взявся виробник аудіосистем K-Array.

  Для цього проекту були встановлені шість сполук KP102 пасивних динаміків з вертикальною дисперсією звуку, з боків вертикального модуля світлодіодним конструкції під куполом, завершені дві системи KMT18p для низьких частот, які забезпечили рівномірність покриття, ясність і чіткість звуку, і зробили його майже невидимим для відвідувачів, не порушивши естетику торгового центру.

  2013_DISPOSITIF_4-TEMPS-37-copie-1024x681

  Таким чином 46 мільйонів людей, які щорічно навідуються в Les 4 Temps – найпопулярніший торговий центр Західної Європи, можуть насолоджуватися неймовірним видовищем і звуком з покриттям в 360 градусів.

  За матеріалами www.digitalavmagazine.com та www.pubard.com

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Главный редактор Digital Signage UA Review до августа 2017  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: