Реклама 3d-mapping-trend-of-advertising

  Published on 02.12.2013 | by Роман Кравченко

  3D-меппінг як останній тренд реклами

  Останній тренд реклами, що набирає все більшої популярності в світі, так звана 3D-меппінг технологія, яка дозволяє проектувати на різні нерівні поверхні зображення і відео. Ще її називають відеомеппінг, проекційний меппінг, 3D-mapping, 3D-маппінг, також широко використовується назва «відеомеппінг». За допомогою цієї технології можна влаштувати як в приміщенні, так і на вулицях міста шоу-програми, які прикують до себе погляд кожного, хто побачив це, і залишать по собі яскраве враження.

  Меппінг — порівняно молода технологія, яку можна застосовувати для демонстрації продукції на виставках і заходах, в якості зовнішньої реклами і внутрішнього оформлення.

  Як правило, 3D-меппінг використовується для трансляції проекційного шоу на будівлях, для чого створюється індивідуальний для фасаду кожного будинку 3D ролик, обігруються архітектурні деталі. Майстри 3D-меппінгу створюють вражаючі візуальні ілюзії, які змінюють геометрію простору і створюють фантастичні картини.

  Дана технологія має широку аудиторію , тому що на кожне подібне видовище збираються тисячі глядачів, які не тільки дивляться і захоплюються ним, але і записують його на відеокамери, після чого викладають в Інтернет, де відеоролик переглядають ще кілька тисяч людей.

  Сфера застосування технології 3D-меппінгу:

  Об’єкти, на які можна зробити проекцію:

  – будинок;
  – автомобіль;
  – декорація на сцені;
  – одяг;
  – частина виставкового стенду;
  – людське тіло (навіть в русі).

  Вперше 3D-інсталяція, створена для презентації телевізорів Samsung 3D LED, була показана на історичній будівлі Біржі Берлаге мешканцям і гостям Амстердама. Подивитись на проекційне шоу зібралося понад п’ять тисяч людей і ще більше ста тисяч переглядів було зареєстровано на відеопорталі Youtube. Слідом за амстердамським шоу багато компаній по всьому світу почали показувати на будівлях 3D-шоу.

  mapping_alfabank2

  Шоу-програми, створені за технологією «меппінг» — це видовищні проекції, що привертають увагу багатьох людей і залишають яскраві враження від побаченого.

  За ступенем впливу на людей її можна порівняти з феєрверком, тільки комп’ютерним.

  Сенс подібної візуалізації в тому, щоб надати нерухомості рух.

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: ,


  About the Author

  Директор и основатель LiveBoard - компании-разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности. Основатель конференции и премии Digital Signage UA.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: