Банки unisonbank

  Published on 26.11.2013 | by Роман Кравченко

  Unison Bank пропонує клієнтам планшети, сенсорні столи і RFID-мітки

  Особливість нових відділень Unison Bank в тому, що більшість операцій його клієнт може здійснювати, використовуючи різноманітні сенсорні девайси, по мінімуму спілкуючись з консультантами.

  У відділеннях і у менеджерів, і біля кас є планшети з інтернетом, сенсорні платіжні термінали (NCR), де окрім стандартних операцій банкомату можна відкрити депозит, оформити кредит або отримати консультацію.

  Сенсорні 42-дюймові столи – для отримання даних про банк, інтерактивні сенсорні панелі з кредитними калькуляторами, інформацією про ставки, – всі ці девайси замінюють паперові брошури. Як стверджують у банку, традиційних паперових роздавальних матеріалів там взагалі немає. Користувачеві обіцяють також проводити консультації по відеозв’язку.

  Клієнтам пропонують встановити на пластикову карту RFID-позначку (Radio Frequency Identification), для того, щоб як тільки людина з’явиться на порозі банку, у менеджера вже був би доступ до його фінансової історії.

  Як повідомили в банку, приблизний обсяг інвестицій в подібні технічні рішення для одного відділення складає близько 1 млн грн. На питання про те, за рахунок чого розраховують повернути такі вкладення, в банку відповіли, що про окупність проекту говорити поки рано і що їх сервіс оцінять люди, які розбираються у фінансах, і яким дорогий особистий час:

  «Такий підхід не сприймає стояння в черзі або ж з’ясування відносин з менеджером, який допустив автоматичну помилку при внесенні даних, наприклад. Тому говорити про окупність нашого проекту можна буде тільки через деякий час».

  Представники банка відмічають, що до 1 липня 2014 Unison запустить повноцінний інтернет-банкінг. Банк не планує повністю переходити на дистанційне обслуговування – для цього потрібен перехідний етап  а користувачі банківських послуг поки звикли до живих контактів у відділеннях.

  Роботу без відділень на українському ринку пробує BitBank. Сайт банку запустився нещодавно – в жовтні, там вже можна залишити заявку і задати питання менеджеру контакт-центру.

  ain.ua

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи: , , , ,


  About the Author

  Директор и основатель LiveBoard - компании-разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности. Основатель конференции и премии Digital Signage UA.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: