Виставки integrated-systems-russia-2013

  Published on 01.11.2013 | by Роман Кравченко

  Integrated Systems Russia 2013

  29-31 жовтня в Москві проходила сьома Міжнародна виставка Integrated Systems Russia 2013. На заході були представлені світові новинки і останні тенденції в галузі аудіовізуальних, інформаційно-комунікаційних технологій та системної інтеграції для корпоративного і домашнього сектору.

  За словами Майка Блекмена, керуючого директора Integrated Systems Events, організатори акції провели велику роботу по залученню кінцевих користувачів. Тому аудиторія почала зростати за різними напрямками: інтегратори, дистриб’ютори, ресейлер. Так само виставка зростає і з точки зору експозиції. На Integrated Systems Russia 2013 були присутні багато нових компаній, які виставлялися вперше.

  Девид Лабаскес, генеральний директор та президент компанії InfoComm International порадив експонентам використовувати виставку, як інструмент навчання замовників, як можливість донесення їм інформації про насправді якісні продукти, а також, щоб показати, яким чином телекомунікаційні та AV технології можуть стати стратегічною частиною їхнього бізнесу незалежно від того, представляють замовники урядові структури, корпоративний світ, охорону здоров’я або вищу освіту.

  У рамках сьомої Міжнародної виставки Integrated Systems Russia 2013 також відбулася конференція «Digital Signage».

  Роман Кравченко, директор LiveBoard TV:

  “Це був досить масштабний захід. Масовіше, ніж український аналог, і відмінний за форматом. В Україні Digital Signage UA – це конференція, на базі якої проходить виставка, а в Росії навпаки – на базі виставки проходила конференція. Ми з сусідами йдемо різними шляхами, але до однієї мети: створення відкритого майданчика для ділового спілкування професіоналів вітчизняного ринку Digital Signage”.

  Виставка Integrated Systems Russia є спільним проектом компанії МІДЕКСПО і Integrated Systems Events (спільне підприємство провідних світових професійних асоціацій CEDIA і InfoСomm International).

  Якщо ви помітили помилку, будь даска, повідомте нас, натиснувши Ctrl+Enter.

  Теґи:


  About the Author

  Директор и основатель LiveBoard - компании-разработчика программного обеспечения для проектов Digital Signage любой сложности. Основатель конференции и премии Digital Signage UA.  Back to Top ↑

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: